Reklama

#FORINSTALOVERS

18.11.2018

Ariana Grande ZMIENIŁA fryzurę!

Ariana Grande ZMIENIŁA fryzurę! https://www.instagram.com/arianagrande

Co stało się z jej charakterystycznym kucykiem?

Monika Kurek

Reklama

Ostatnie miesiące nie oszczędzają Ariany Grande. Dla młodziutkiej wokalistki to było naprawdę ciężkie półtorej roku. Zamach w Manchesterze, odwołane koncerty, zakończenie związku z Mackiem Millerem, przedawkowanie byłego chłopaka, zaręczyny, a potem ich zerwanie... Pomimo pogłosek o przerwie w karierze, Ariana powraca silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. 

 

Wydanie tzw. "breakup anthem", jak śmiało okrzyknął "Thank u, next" Internet, było tylko pierwszym krokiem w osobistej terapii Ariany. Kolejny krok jest oczywisty. Ariana zrobiła dokładnie to, co robi każda z nas po ciężkim rozstaniu. Mowa o ścięciu włosów! Ari pożegnała się w ten sposób ze swoim słynnym, długim kucykiem, który przez lata był jej znakiem rozpoznawczym. Żartobliwie można powiedzieć, że kucyk usłyszał kultowe już "Thank u, next". Teraz czas przyszedł na młodzieńczego boba:

 

 

Dziewczyny, wiecie już więc jaka fryzura będzie hot w najbliższym czasie! I choć nie wątpimy, że rozstanie musiało być dla Ariany trudne, to niewątpliwie bardzo jej służy. Nigdy nie wyglądała tak dobrze! 

 

Zobacz też: Sekret pięknych włosów Sylwii Nowak! 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!