Reklama

#FORINSTALOVERS

14.11.2018

Wysłałaś wiadomość, której żałujesz? Już niedługo będziesz mogła ją usunąć!

Wysłałaś wiadomość, której żałujesz? Już niedługo będziesz mogła ją usunąć! fot. istock

Pola Namysł

Reklama

 

Ile razy wysłałaś wiadomość, której już kilka chwil później chciałaś się pozbyć i udawać, że nigdy jej nie wysłałaś? My miałyśmy taką sytuację... wiele razy! Niezależnie od tego czy chodzi o wiadomość do byłego chłopaka, zbyt gwałtowną reakcję na wiadomość od przyjaciółki czy po prostu wiadomość przypadkowo wysłana nie do tej osoby.

 

Na ten moment mamy możliwość usunięcia takiej niefortunnej wiadomość na Instagramie i na WhatsAppie. Instagram na szczęście pozwala nam także cofnąć wysłanie przypadkowego InstaStory - w końcu której z nas nie omsknął się palec przy wybieraniu odbiorcy? Co do WhatsAppa, tam sytuacja jest naprawdę komfortowa, ponieważ na usunięcie wiadomości mamy aż godzinę! Co prawda, jeśli odbiorca naszej wiadomości w międzyczasie odczyta tą wiadomość to nic nie będziemy mogli z tym już zrobić, ale jeśli uda nam się usunąć to zobaczy jedynie komunikat "Ta wiadomość została usunięta".

 

Jak to będzie wyglądało na Facebooku? Tego jeszcze nie wiemy, ale możemy się domyślać, że funkcja będzie wyglądała podobnie jak w siostrzanych portalach giganta. Kto nie może się doczekać?

 

Zobacz też: W końcu nowa funkcja na Insta - teraz wiemy, kiedy ktoś o nas rozmawia!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!