Reklama

#FORINSTALOVERS

11.10.2018

PROJECT AMBASSADOOR - JOY-n US!

PROJECT AMBASSADOOR - JOY-n US!

Dołączcie do naszego wyjątkowego projektu!

Redakcja

Reklama

Czujemy pustkę. Wczorajsza gala JOY-a podczas której wybrani zostali Influencerzy Roku w 10. kategoriach, była wydarzeniem, którym "żyłyśmy" od kilku tygodni. Smutek nie jest jednak naszą domeną, tylko radość, dlatego zamiast się martwić, wspominamy z dumą imprezę w Drukarni i już pracujemy nad kolejnymi projektami.


Jeśli wczoraj byłyście na tej wyjątkowej gali, już wiecie, że ruszamy z Project Ambassadoor - całkowicie nowym projektem, do którego zapraszamy właśnie... Was!


Marzycie o współpracy z największymi brandami na rynku medialnym? O własnej kolumnie w papierowym magazynie, który czytacie od lat? O wejściówkach na ekskluzywne eventy, testowaniu nowości kosmetycznych, posiadaniu pierwszeństwa w oglądaniu nowych kolekcji największych marek? Nasz wyspecjalizowany zespół pomoże Wam postawić pierwsze - albo i kolejne, jeśli już od jakiegoś czasu prężnie działacie w mediach społecznościowych - kroki na drodze do poszerzania nie tylko liczby obserwujących, ale także wiedzy na temat rynku. 

 

Jesteście zainteresowani reprezentowaniem naszych luksusowych brandów? Macie ochotę spotkać się z nami, by udowodnić, że to Wy powinniście dołączyć do grona naszych ambasadorów? W takim razie piszcie na adres project.ambassadoor@marquard. pl, aby poznać więcej szczegółow.

 

Team Connect 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!