Reklama

#FORINSTALOVERS

06.10.2018

Influencer Roku 2018 - Kategoria Facet Sieci

Influencer Roku 2018 - Kategoria Facet Sieci

Edyta Paszkowska

Reklama

W tej kategorii znaleźli się faceci, którzy udowadniają, że blogerem/vlogerem/influencerem to nie tylko domena kobiet. Każdy z nich ma inne pasje, a to co ich łączy to z pewnością urok osobisty i tysiące oddanych fanek!

 

Oto nominowani w kategorii Facet Sieci:

 

1. @ajgorignacy, czyli Igor Leśniewski to facet o wielu talentach. Jego vlogi są pełne humoru, a on sam ma do siebie duży dystans. Na swoim kanale w serwisie YouTube ma ponad 960 tyś. subskrypcji! Jest też właścicielem marki odzieżowej Disorder i lubi filmować.

 

2. @blowek5, czyli Karol Gązwa swoją przygodę z YouTube'em zaczynał od...grania w gry. Bardzo szybko jednak zauważył, że dużą frajdę sprawia mu vlogowanie. I tak dziś ma ponad 3 miliony subskrybentów na YouTube i ponad milion fanów na Instagramie.

 

3. @damiankordas to zwycięzca 4. edycji MasterChef, prowadzi swój kulinarny kanał na YouTube, gdzie gotuje razem ze znanymi osobami z showbiznesu i nie tylko. Przy nim żadna dziewczyna nie będzie głodna...:) Damian oprócz gotowania uwielbia podróżować!

 

4. @jakobkosel to finalista 5. edycji programu TOP MODEL. Od zakończenia programu jego kariera nabrała ogromnego tempa, a rzesza jego fanek wciąż rośnie. Ciężka praca i determinacja doprowadziły go na szczyt kariery, a to dopiero początek...

 

5. @marcindubiel to youtuber, który na swoim kanale opowiada o...życiu. Ma ponad milion subskrypcji, a jego filmy cieszą się niezwykłym powodzeniem. Duże poczucie humoru to z pewnością jego ogromna zaleta.

 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!