Reklama

#FORINSTALOVERS

20.08.2018

OMG to co zrobiła Selena Gomez ze swoimi przyjaciółkami SZOKUJE!

OMG to co zrobiła Selena Gomez ze swoimi przyjaciółkami SZOKUJE! fot. Instagram/selenagomez

Ten gest pokazuje, że gwiazda bardzo ceni swoją przyjaźń.

Redakcja

Reklama

Selena Gomez, mimo, że jest osobą dość zajętą, dba o swoje przyjaciółki i stara się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. W ten weekend cztery przyjaciółki świętowały 26 urodziny jednej z nich, a w celu uczczenia ich prawdziwej przyjaźni zrobiły coś naprawdę zaskakującego...

 

Na Instagramie piosenkarki pojawiła się cała relacja z urodzinowego wieczoru. Najpierw przyjaciółki wybrały się na pizze i lody, a później... do salonu tatuażu. Wszystkie wytatuowały sobie cyfrę "4", co Selena tłumaczy "#4 ponieważ jesteście ze mną już 7 lat, #4, bo jesteście moją czwórką do końca życia. Kocham was. Wszystkie inspirujecie mnie do bycia lepszą, silniejszą, bliższą Bogu i przeżyliśmy już razem tyle historii!"

 

 

 

 

 

 

Z jedną z przyjaciółek - Courtney, wytatuowały jeszcze cyfrę "1", co Selena na swoim Instagramie tłumaczy jako: "Sposób, w jaki radzisz sobie w najbardziej zagmatwanych momentach życia, jest nieopisany i pełen wdzięku. Poruszają cię najmniejsze historie, dasz komuś swoje perfumy, jeśli mówią, że ładnie pachniesz, jesteś zabawna i zawsze twarda w wierze, kochająca siostra, niesamowity przyjaciel i piękna córka. Jesteś definicją FEARFULLY iWONDERFULLY".

 

 

 

Patrząc na zdjęcia Seleny i podpisy pod nimi można śmiało stwierdzić, że jej przyjaźń jest wyjątkowa. I oby trwała jak najdłużej, w końcu przyjaciel to największy skarb. A wy macie swoją ukochaną przyjaciółkę?

 

ZOBACZ TEŻ: Miley Cyrus jest w ciąży!?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!