Reklama

#FORINSTALOVERS

02.07.2018

Influencerka Tygodnia: Rysia Celebryt

Influencerka Tygodnia: Rysia Celebryt fot. Instagram/rysiacelebryt

Edyta Paszkowska

Reklama

1. Co skłoniło Cię do założenia modowego konta na Instagramie?

Wszystko zaczęło się od prowadzenia bloga i to był jeden z kroków dotarcia do szerszej publiczności. Dodatkowo jestem wielką fanką tej aplikacji. Moja intuicja podpowiadała mi, że to dobry pomysł. Zresztą zawsze bardzo jej ufam i nie myliłam się, Instagram rozwija się w zawrotnym tempie. Ostatnio powstało IGTV i jestem bardzo ciekawa, czy odbiorcy polubią tę nowość.

 

2. Na co najbardziej kładziesz nacisk przy wyborze stylizacji?

Układając własne stylizacje, chcę mieć poczucie pewności, że to mój styl, nie lubię przerysowania, udawania kogoś kim się nie jest i ślepego podążania za trendami.

 

 

A post shared by Rysia Celebryt (@rysiacelebryt) on

3. Skąd czerpiesz modowe inspiracje?

Źródła inspiracji znaleźć można na każdym kroku, inspirują mnie ludzie których spotykam, Instagram, YouTube. Uwielbiam podpatrywać stylizację u swoich ulubionych Influencerek.

 

4. Zdradź nam swój ulubiony urodowy trik.

To proste, nawilżona cera, podkreślone brwi i usta.

 

5. Szpilki czy obuwie sportowe?

To zależy w jakiej sytuacji, na co dzień wygodne obuwie sportowe, na szczególne okazje zdecydowanie szpilki, które uwielbiam i gdyby były tak wygodne jak buty sportowe to może nosiłabym je codziennie.

 

A post shared by Rysia Celebryt (@rysiacelebryt) on

 

6. Nie rozstajesz się z?

Telefonem ale również z poczuciem humoru :D

 

7. Czy wiążesz swoją przyszłość z social media?

Tak, konsekwentnie dążę do tego żeby moja przyszłość była związana z social media, ostatnio stawiam pierwsze kroki na Youtube i uwielbiam to robić. Na początku była to dla mnie czarna magia, dzisiaj montaż filmu zajmuje mi klika godzin, a nie kilka dni. W najbliższym czasie będę inwestować w sprzęt do nagrywania i robienia zdjęć, gdyż jest to dla mnie ogromna pasja, a ciągły rozwój to coś, co daje mi ogromnego kopa do działania. W przyszłości chciałabym prowadzić własną firmę, nawet mam na nią pomysł, ale na razie nie mogę go zdradzić. Nie wiem jak będą wyglądać social media za 15 lat, ale póki co widzę tu miejsce dla siebie.  

 

8. Instagram, Facebook czy Youtube?

Instagram i Youtube, ciężko zdecydować co lubię bardziej. Według mnie Facebook jest coraz mniej ciekawy. Nie przemawia do mnie ani jako do odbiorcy, ani jako do twórcy.

 

ZOBACZ TEŻ:  Influencerka Tygodnia: Wixonka

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!