Reklama

#FORINSTALOVERS

16.04.2018

The Weeknd PŁAKAŁ, śpiewając o Selenie Gomez. Wciąż bardzo ją kocha!

The Weeknd PŁAKAŁ, śpiewając o Selenie Gomez. Wciąż bardzo ją kocha! Twitter.com/FORUM

Wszystkim obecnym na koncercie pękło serce.

Paulina Brzozowska

Reklama

Koncert The Weeknd na tegorocznej Coachelli przejdzie do historii. I to nie z powodu zawrotnej liczby fanów, którzy na niego przybyli, ani na kompromitujące szczegóły. Ten występ zostanie zapamiętany przez… łzy muzyka.

Dlaczego The Weeknd zaczął płakać na scenie? Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Muzyk zaczął śpiewać piosenkę o swojej byłej dziewczynie, Selenie Gomez i nagle zalał się łzami. Widownia na chwilę wstrzymała oddech. Świadkowie zdarzenia piszą w sieci, że napięcie i emocje, jakie unosiły się pod sceną były nie do zniesienia. Wiele osób zaczęło płakać razem z artystą.

Najwyraźniej The Weeknd nie poradził sobie do końca z rozstaniem, które miało miejsce w październiku ubiegłego roku. Po 10 miesiącach poważnego i szczęśliwego związku para postanowiła się rozstać. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną był Justin Bieber, który chciał wrócić do Seleny.

Czyżby Abel nie zapomniał o ukochanej i wciąż chciał z nią być? Jego występ na Coachelli zdecydowanie zasiał w głowach fanów ziarno niepewności. Może on i Selena jeszcze do siebie wrócą?  

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!