Reklama

#FORINSTALOVERS

21.03.2018

Selena Gomez znowu w związku? NIE z Justinem! Sprawdzamy kim jest nowy ukochany

Selena Gomez znowu w związku? NIE z Justinem! Sprawdzamy kim jest nowy ukochany

Pola Namysł

Reklama

 

Związek Seleny Gomez i Justina Biebra to istna telenowela. Para rozstawała się i schodziła już kilkanaście (a może kilkadziesiąt?)razy , za każdym razem budząc ogromne emocje pośród fanów i kolorowych magazynów. Po ich ostatnim powrocie, mysleliśmy że tym razem, będzie to powrót na długo. Albo chociaż na kilka długich miesięcy. Nic bardziej mylnego...

 

Kilka dni temu Selenę i jej nowego (?) ukochanego przyłapali papparazzi na jachcie w Sydney. Wyglądają uroczo, przytulają się, śmieją, a gwiazda naszej kwietniowej okładki wygląda naprawdę kwitnąco. Nigdy byśmy nie powiedzieli, że przeżywa niedawne rozstanie z Justinem.

 

Selena wybrała się na krótkie wakacje wraz z przyjaciółmi, a Johnny Rays - bo tak nazywa się tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia, jest jednym z nich. Może zaskoczyć was informacja skąd Johnny i Selena się znają... Jak twierdzą zagraniczne media, poznali się w... kościele! Johnny tam pracuje i właśnie tam się spotykali dotychczas. 

 

Fani #Jeleny mogą jednak odetchnąć - Bieber nie zamierza odpuścić, a już niedługo znowu zobaczymy Justina i Selenę razem :)

 

Zobacz też: Stylistka Seleny Gomez zdradza w czym tkwi sekret jej idealnych fal!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!