Reklama

#FORINSTALOVERS

16.03.2018

OMG! Kris Jenner pozwala innym widzieć się ze Stormi tylko pod tymi żelaznymi warunkami!

OMG! Kris Jenner pozwala innym widzieć się ze Stormi tylko pod tymi żelaznymi warunkami! fot. Instagram/kyliejenner

Redakcja

Reklama

Kylie Jenner została mamą już ponad siedem tygodni temu. Kiedy w sieci pojawiła się fotka malutkiej rączki Stormi, świat nie mówił o niczym innym. Skąd tak wielkie poruszenie? Nie tylko dlatego, że Kylie to najmłodsza z Kardashianek (ma dopiero 20 lat), ale przede wszystkim dlatego,  że nikt do końca nie wierzył w jej stan błogosławiony.

Od porodu młoda mama wrzuciła do sieci jedynie kilka zdjęć i relacji (InstaStory). Chwaliła się za to świetną figurą miesiąc po porodzie. Faktycznie, jej brzuch wygląda rewelacyjnie i trudno doszukać się na nim śladów niedawnej ciąży.

Malutka Stormi jest oczkiem w głowie całego klanu Kardashian-Jenner. Ale największą słabość do dziewczynki ma jej babcia, Kris Jenner. Kobieta do tego stopnia ''zwariowała'' na punkcie wnuczki, że ostatnio wydała SPECJALNE ROZPORZĄDZENIE dotyczące odwiedzin noworodka! 

Na spotkanie się ze Stormi zezwala tylko tym, którzy stosują się do wymyślonych przez nią zasad. Żelaznych zasad, dodajmy.

Podobno Kylie ma prawdziwą obsesję na punkcie bakterii. Takie uprzedzenie nosi nawet osobną nazwę - germofobia, czyli strach przed zarazkami. Kris ma na uwadze psychiczny komfort swojej córki, dlatego dopuszcza do Stormi tylko tych, którzy stosują wzmożone środki higieny.

 

Coż, naszym zdaniem żadna przesada nie jest dobra. A miłość może też być toksyczna. Zgodzicie się z nami?

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Bella Hadid wyjaśnia dlaczego NIGDY nie zobaczymy jej uśmiechniętej na ściankach!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!