Reklama

#FORINSTALOVERS

02.03.2018

Bella Hadid wyjaśnia dlaczego NIGDY nie zobaczymy jej uśmiechniętej na ściankach!

Bella Hadid wyjaśnia dlaczego NIGDY nie zobaczymy jej uśmiechniętej na ściankach! fot. Instagram/bellahadid

Redakcja

Reklama

Coraz rzadziej mówi się o niej: młodsza siostra Gigi. Bella zdążyła już udowonić, że w pełni zasługuje na swoje własne nazwisko. Nikt nie ma wątpliwości, że modelka już na dobre rozgościła się w showbiznesie. Pracę w modelingu rozpoczęła cztery lata temu, kiedy to podpisała kontrakt z agencją IMG Models. Debiut miał miejsce na pokazie marki Desigual na wrześniowym Fashion Weeku w Nowym Jorku. Od tamtej pory do jej CV wskoczyły takie pozycje jak współpraca z Balmain, Tomem Fordem, Dianą von Furstenberg, Tommym Hilfigerem, Markiem Jacobsem, Jeremym Scottem. Oczywiście jej kariera z każdym dniem nabiera tempa -  na swoim koncie ma dużo więcej zasług. Przykłady? Burberry, Moschino, Bottega Veneta, Chanel i wiele innych. Oprócz tego, rzecz jasna, stały udział w Fashion Weekach i sesje dla prominentnych magazynów modowych z Vogue'iem  na czele.

Jest jednak coś, z czym kojarzymy Bellę najbardziej. Gwiazda słynie bowiem z charakterystycznej miny. W języku angielskim jest na nią osobne określenie, ale nie zacytujemy go, gdyż jest niecenzuralne. 

Głos w sprawie sławnego `zachmurzenia` zabrała ostatnio sama zainteresowana. W jednym z  wywiadów wyjawiła, że stanowcze spojrzenie i brak uśmiechu to nic przypadkowego. Gwiazda ma ku temu swój powód. Zdradziła mediom, że bardzo nie lubi siebie w uśmiechu. Dodała też, że wiele osób, po poznaniu jej osobiście, jest mocno zdziwionych i pozytywnie zaskoczonych. W prywatnym życiu Bella jest przesympatyczną osobą!

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Z brzydkich kaczątek wyrosły na piękności. Nie uwierzysz jak KIEDYŚ wyglądały gwiazdy!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!