Reklama

#FORINSTALOVERS

22.02.2018

Wiemy jak dziś wyglądają uczestniczki pierwszej edycji Top Model!

Wiemy jak dziś wyglądają uczestniczki pierwszej edycji Top Model!
TAGI: top model

Redakcja

Reklama

Trudno w to uwierzyć, ale od pierwszej edycji Top Model minęło już... osiem lat. Tak, osiem! Premierowa edycja została wyemitowana w 2010 roku. W programie wzięło udział kilkanaście odważnych dziewczyn. Dlaczego odważnych? Bo kiedy zgłaszały swój udział, nie do końca wiedziały na co się piszą. Osobom zainteresowanym kolejnymi edycjami było już dużo, dużo łatwiej. W 2010 jednak formuła programu dopiero się tworzyła. 

Osiem lat to bardzo dużo, tym bardziej dla młodych. Przypomnijmy, że do Top Model przychodzą dziewczyny w wieku około 20 lat - czasami nawet młodsze. Dla nich więc 8 lat to prawie 1/3 życia!

Z nastolatek zdążyły więc zmienić się w dorosłe kobiety. Spora część z nich ma już dzieci! Z kolei inne dziewczyny cały czas próbują swych sił w showbiznesie, choć na mniejszą skalę. Żadnej nie udało się zrobić kariery modelki, ale część z nich prężnie współpracuje z markami. Są też takie, które założyły własny biznes. 

 

Jesteście ciekawe jak wyglądają dzisiaj? Mamy zdjęcia!

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Zula Walkowiak była najbardziej kontrowersyjną uczestniczką pierwszej edycji Top Model. Dziś jest nie do poznania!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!