Reklama

#FORINSTALOVERS

21.02.2018

MAMY zdjęcia Seleny Gomez i Justina Biebera ze... ślubu!!

MAMY zdjęcia Seleny Gomez i Justina Biebera ze... ślubu!!

Pola Namysł

Reklama

 

Selena Gomez i Justin Bieber (czyli #Jelena) to jedna z najbardziej uwielbianych par na świecie. Zaczeli spotykać się około roku 2010, od tego czasu niezliczoną ilość razy rozstawali się, schodzili. Trzy lata temu pożegnali się i wszyscy myśleli, że to już koniec tego romansu. Każde  z nich poszło w swoją stronę, Selena przez niecały rok była partnerką TheWeeknd (wiele osób myślało nawet, że zamieszkali oni razem), a Justin... no cóż, spotykał się z wieloma dziewczynami. 

 

Nagle, niespodziewanie, jesienią ubiegłego roku media obiegła informacja o końcu związku Seleny i TheWeeknd, a wraz z nią pojawiły się plotki o powrocie #Jeleny. Musimy przyznać, że na początku ciężko było nam w to uwierzyć, ale szybko potwierdziły je zdjęcia papparazzi. Nikt nie dawał zakochanym szansy, ale chyba to się zmieni ;) 

 

 

A post shared by JustinBieber  (@justin_beliebvers) on

 

 

Właśnie opublikowane zostały najnowsze zdjęcia Seleny i Justina, którzy wyglądają na szczęśliwszych niż kiedykolwiek! Zakochani zostali przyłapani na ślubie ojca Justina, a ich czułościom nie było końca. 

 

 

A post shared by Marya Biebs (@maryabiebs) on

 

Zobacz też: Co oznacza TA dziwna zmiana na Instagramie Seleny Gomez?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!