Reklama

#FORINSTALOVERS

21.02.2018

Influencerka tygodnia: Olciak!

Influencerka tygodnia: Olciak!

Pola Namysł

Reklama

 

 Olciak - czyli Aleksandra Furka, youtuberka, blogerka, prowadzi także konto na Instagramie. Zaczynała na YouTube, gdzie obserwuje ją ponad 400 tysięcy osób! Na kanale Oli znajdziecie vlogi, piękne filmy z podróży, lookbooki... wszystko co może Was zainteresować! Jak zaczynała, co planuje w przyszłości? Zobaczcie co nam opowiedziała Ola!

 

Jak i kiedy zaczęła się Twoja przygoda z social media?

Tak na „serio” było to równo cztery lata temu. Wtedy założyłam swój kanał na YouTube i Instagrama oznakowanego nazwą „olciiak”Wcześniej próbowałam swoich sił w internecie, ale przez niedogodności ze strony moich rówieśników musiałam się na chwilkę schować i dojrzeć do pewnych rzeczy. Te cztery lata temu zrozumiałam, że jestem już na siłach i żadna opinia ludzi mi nie jest straszna.Pomysł na prowadzenie swoich kont w internecie, zrodził się po oglądaniu amerykańskich youtuberek. Ja też chciałam do kogoś mówić, przekazywać swoją wiedzę i budować swoje grono odbiorców(choć wtedy nie sądziłam, że będzie to na AŻ taką skalę.

 

Co uważasz za swoje dotychczasowe największe osiągnięcie?

Chyba wszystko to co teraz mam jest moim największym osiągnieciem. Ogromne grono ludzi wokół mnie, które liczy się z moim zdaniem, chce mnie słuchać. Mnóstwo wspaniałych przyjaciół, wspierającą rodzinę i wymarzone współprace z markami. A to wszystko zamyka możliwość spełniania się i realizowania się w mojej pasji.

 

 

A post shared by Aleksandra Furka (@olciiak) on

 

 

Obserwując Twoje konto na Instagramie widzimy, że każdy dzień u Ciebie pełen jest spotkań, eventów czy pracy nad nowymi projektami. Jak znajdujesz na to wszystko czas?

Z moją organizacją czasu, nie jest najlepiej. Nie umiem zaplanować sobie zadań do przodu, ciągle gdzieś biegnę, umawiam się, zmieniam. Chociaż uczę się już dokładnie selekcjonować „spotkania” i układać wszystko w głowie. Praca nie jest najważniejsza, trzeba znaleźć czas dla rodziny i przyjaciół.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

Nie wiem gdzie na świecie, nie wiem czy na pewno tak będzie, ale bardzo bym chciała mieć już rodzinę i pracę, taką jak teraz, którą będę wykonywać z przyjemnością.

 

Marka, z którą najbardziej chciałabyś współpracować?

 Mam nadzieję, że jeśli Wam to zdradzę i tak się to spełni haha - ZARA. Powtarzam to wszędzie i zawsze, moja ulubiona sieciówka i wymarzona marka do współpracy.

 

Gdybyś miała wybrać tylko jeden film na YouTube, który stworzyłaś - który by to był?

Lookbook w „ciemnym” klimacie, do piosenki „Rockstar”. Stworzyłam go na warszawskiej Pradze - jak dla mnie, najbardziej charakternej dzielnicy. 
Połączenie stylu miejskiego z elegancją. Połączenie ubrań z sieciówek z elementami od światowych projektantów. Tam jest wszystko - stylizacje, muzyka i co najważniejsze montaż. 
Po udostępnieniu nie cieszę się już z moich filmów tak jak podczas ich montażu. W następnych chcę być lepsza i lepsza. Ale ten jest do zaakceptowania haha ;)

 

 

A post shared by Aleksandra Furka (@olciiak) on

 

Na swoich kontach w sieci pokazujesz też swoje podróże, jest jakieś miejsce o którym szczególnie marzysz?

Malediwy. Jedyny problem - jest to daleko. A ja nadal boję się latać na długie dystanse. Mam nadzieję, że pewnego dnia wstanę i nie będę czuć tego strachu.

 

Największa wpadka modowa? 

Oj było wiele takich, patrząc nawet na stylizacje dwa lata wstecz. Niebieskie bluzki z baskinką, duże, kolorowe naszyjniki. Teraz jednak stawiam na bardziej luźny styl i jest CZARNO haha 

 

Instagram, Facebook czy YouTube?

YouTube, od niego wszystko się zaczęło i trwa do dzisiaj. To jemu zawdzięczam to wszystko. To tam najlepiej wychodzą mi publikacje. Uwielbiam to miejsce, możliwość pokazania innym moich wspomnień, pomysłów, przemyśleń, dobrych i złych chwil z mojego życia.

 

Zobacz też: Influencerka tygodnia: Amelia Szczepaniak!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!