Reklama

#FORINSTALOVERS

08.02.2018

Kylie Jenner pobiła rekord... BEYONCE!

Kylie Jenner pobiła rekord... BEYONCE! fot. instagram.com/beyonce/kyliejenner

Pola Namysł

Reklama

 

Ciąża i poród Kylie Jenner to największy news w internecie ostatnich tygodni. Po miesiącach domyślania się, szukania wskazówek i śledzenia przez paparazzi, Kylie w końcu oficjalnie ogłosiła, że była w ciąży. I od razu po tym - media społecznościowe zwariowały. Nasze aktualności na Facebooku i Instagramie zalała fala gratulacji, screen shotów ze specjalnego video dokumentującego ciąże i wzruszonych reakcji użytkowników. 

 

Szczerze mówiąc, myślałyśmy że głośniej o tym już być nie może i że na tym fala się skończy. Okazuje się, że nic z tego! Wczoraj Kylie Jenner opublikowała zdjęcie malutkiej rączki swojej córeczki, ogłaszając jednocześnie jej imię. 

 

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

 

Oczywiście, wzbudziło to ogromne emocje, ale nie tylko. W niecałe 24 godziny Kylie pobiła tym zdjeciem rekord polubień w historii Instagrama! Wow! Okazuje się, że poprzednio korona należała do Beyonce i jej ogłoszenia ciąży z bliźniakami, na jesieni koronę na chwilę przejął Cristiano Ronaldo informując o narodiznach czwartego dziecka. Niestety, nie mógł cieszyć się nią za długo bo teraz tytuł najbardziej polubionego zdjecia na Instagramie  w historii w liczbie prawie 15 milionów należy do Kylie. A ta liczba cały czas rośnie...

 

Zobacz też: Znamy imię córeczki Kylie Jenner!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!