Reklama

#FORINSTALOVERS

19.01.2018

Co oznacza CHWDP na bluzce Krupy? Nie to, co myślisz!

Co oznacza CHWDP na bluzce Krupy? Nie to, co myślisz! fot. Instagram/joannakrupa

Joanna Krupa od kilku dni wrzuca zdjęcia w bluzce z kontrowersyjnym napisem. Nie domyślasz się jednak co w tym przypadku oznacza ten skrót!

Redakcja

Reklama

Joanna Krupa znana jest miedzy innymi z tego, że kocha psy. Praktycznie już od pierwszych dni pobytu w polskim showbiznesie namawia nas na adopcję. Z czworonogami ze schroniska (Fundacja Azylu Pod Psim Aniołem) pozowała chociażby na przedostatniej okładce COSMO.

Jednak od kilku dni w sieci pojawia się mnóstwo zdjęć Joasi w bluzce z niezwykle kontrowersyjnym napisem. Co oznacza skrót CHWDP? Tym razem jednak coś zupełnie innego. Jeśli myślałyście, że Krupa zmienia wizerunek i z uroczej blondynki zmienia się w ''dziewczynę rapera'', byłyście w błędzie. Blokowy image to kreacja na potrzeby akcji. Oczywiście charytatywnej. I na rzecz psów - w końcu to Asia!

Na Instagramie Krupy można obejrzeć czarno-biały klip, inspirowany rasowym, amerykańskim rapem. W tle blokowiska, a na pierwszym planie hip hopowa Joasia. Gdyby obejrzeć wideo bez dźwięku, można byłoby odnieść wrażenie, że Krupa próbuje teraz swych sił w branży muzycznej, i to od razu w gatunku uznawanym za ''ciężki'' i ''patriarchalny''. Tylko czym tak bardzo podpadła jej policja?

CHWDP w tym przypadku nie jest skrótem niecenzuralnego zwrotu, ale sloganem nawołującym do czynienia dobra. Chcę Wam Dać Psa. W ten sposób Asia chce po raz kolejny nakłonić nas do przygarnięcia psiaka ze schroniska. 

To niestandardowa akcja charytatywna, związana z nowym programem SNL, czyli Saturday Night Live.

Kto jeszcze nie widział promującego klipu, oto i on:

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa zdradza... jakie cechy musi mieć mężczyzna idealny!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!