Reklama

#FORINSTALOVERS

18.01.2018

Dlaczego Meghan Markle często dotyka swoich włosów? Powód może was... rozczarować!

Dlaczego Meghan Markle często dotyka swoich włosów? Powód może was... rozczarować! fot. Starstock

Przyszła księżniczka widziana jest w takiej sytuacji nadzwyczaj często...

Redakcja

Reklama

Nazwisko Meghan Markle nie schodzi z naszych ust już od kilku miesięcy. A od kiedy do mediów trafiła wiadomość o zaręczynach i ślubie (ten już na wiosnę!), nie ma praktycznie dnia, by o aktorce, a przyszłej księżnej, nie pojawił się w sieci jakiś news.

Redaktorki analizują jej styl ubierania i próbują odkryć jakie pielęgnacyjne rytuały stoją za tak spektakularnym efektem. Książę Harry, po wielu miłosnych perturbacjach, trafił przecież na Piękność, jakich mało!

Gwiazda coraz częściej bierze udział w oficjalnych wystąpieniach. Prawie za każdym razem aparaty paparazzich dostrzegają takie samo zachowywanie się Markle. Narzeczona księcia nagminnie bowiem dotyka swoich włosów. Dlaczego? Powód jest bardzo prozaiczny.

''Przeczesywanie'' palcami włosów to jeden z najpopularniejszych nerwowych tików. Najwyraźniej zmagają się z nim nie tylko zwykli śmiertelnicy. 

Szczerze mówiąc wcale się nie dziwimy - Meghan rozpoczyna niezwykle stresujący okres w życiu. ''Wchodzenie'' do królewskiej rodziny z pewnością wymaga od niej sporo wysiłku. Musi nauczyć się wielu nowych rzeczy, i to w towarzystwie kamer. To nie jest łatwe! Ale przyznacie, że nie ma nic bardziej zmysłowego jak widok kobiety, która bawi się swoimi włosami. To kompletnie niegroźne - więc Meghan, nie walcz z tym! ;)

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle zdradza 5 swoich największych urodowych sekretów!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!