Reklama

#FORINSTALOVERS

12.01.2018

Wiemy, które znane pary rozstaną się w tym roku! (Na podstawie znaku zodiaku)

Wiemy, które znane pary rozstaną się w tym roku! (Na podstawie znaku zodiaku) fot. Instagram/justinbieber, Starstock

Ups...!

Redakcja

Reklama

Nasz los? Możemy mu nieco pomagać, ale przyszłość i tak już od dawna zapisana jest w gwiazdach. Astrologia to dziedzina, która już nie raz sprawiła nam niezłego psikusa. Wiemy, że uwielbiacie czytać horoskopy. My też! Z taką wiedzą, wiadomo jest kiedy należy włączyć szczególne środki ostrożności. W ilu przypadkach sprawdziło się to, co wyczytałyście w rubryce? Okej, możecie stwierdzić, że zadziałała siła sugestii, ale my w redakcji nie wierzymy w takie cuda. Przeznaczenie to przeznaczenie!

Z gwiazd można wyczytać czy czeka nas miłość, co się stanie z naszą karierą, czy będziemy zdrowe lub czy niebawem okaże się czy zostałyśmy spadkobierczyniami olbrzymiej fortuny. To wszystko jest już ''zapisane'' - wysoko, wysoko na niebie.

Niestety wróżki umieją też wyciągnąć mniej przyjemne informacje. Na przykład to kto w tym roku rozstanie się ze swoją drugą połówką. Gwiazdy (tym razem te z czerwonego dywanu) nie mają w tym względzie żadnego immunitetu...

Pewne pary znaków zodiaku po prostu do siebie nie pasują. A tak się składa, że wiele celebrytów związało się akurat nie z tymi znakami,  z którymi mają szansę zbudować trwałą relację. Zobaczcie, które znane związki w 2018 z dużą dozą prawdopodobieństwa zakończą swój żywot. 

Przynajmniej według gwiazd! ;)

 

 

ZOBACZ TEŻ: Co oznacza TA dziwna zmiana na Instagramie Seleny Gomez?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!