Reklama

#FORINSTALOVERS

11.01.2018

Jak dziś wygląda tytułowa ''Majka''?

Jak dziś wygląda tytułowa ''Majka''? fot. swiatseriali.interia.pl, Instagram/oshi_da

Od emisji serialu minęło już... 9 lat! Jak dziś wygląda Joanna Osyda?

Redakcja

Reklama

Niespełna 10 lat temu była czołową gwiazdą TVN. To ona wcieliła się bowiem w tytułową postać Majki. Serial emitowany był tylko przez rok, ale Joanna Osyda zapadła nam w pamięć. Po TVN-owskiej produkcji zniknęła na kilka lat, później był jeszcze epizod w ''M jak Miłość'', ale dla nas Osyda i tak na zawsze pozostanie Majką. 

O serialu zrobiło się głośno głównie za sprawą kontrowersyjnego wątku. Scenarzyści wymyślili bowiem Majce niecodzienną historię. Studiująca w Krakowie fotografię dziewczyna ma w planach staż we Florencji. Przed wylotem idzie jednak na kontrolną wizytę do ginekologa i tam, przez przypadek, zostaje... zapłodniona. Metoda inseminacji nie jest popularna wśród ludzi, stąd poruszenie. Niedopatrzenie lekarzy w klinice sprawia, że losy Majki potoczyły się zupełnie inaczej niż chciała. Z początku nieświadoma tego, że jest w ciąży, zatrudnia się w agencji reklamowej. I zakochuje w swoim szefie. Który okazuje się być ojcem jej dziecka. Przyznacie, że fabuła tamtego serialu nie jest codzienna. Osyda zyskała jednak dzięki niej sporą popularność.

W serialu aktorka prezentowała charakterystyczny image - ścięta na prosto grzywka była wówczas niezwykle modna. A jak Joanna Osyda wygląda dzisiaj, po prawie 10 latach od udziału w serialu ''Majka''? 

 

 

ZOBACZ TEŻ:  Ten uroczy chłopiec jest dziś polskim serialowym amantem!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!