Reklama

#FORINSTALOVERS

04.01.2018

Kate Winslet po latach wyznaje, do czego podstępem zmuszał ją reżyser ''Titanica''!

Kate Winslet po latach wyznaje, do czego podstępem zmuszał ją reżyser ''Titanica''! fot. ew.com

Kolejny skandal wychodzi dopiero po latach?

Redakcja

Reklama

Trudno w to uwierzyć, ale od premiery ''Titanica'' minęło w ubiegłym roku 20 lat. Produkcja okazała się największym kinowym hitem. Kinowym i także kasowym - był to bowiem jeden z najdroższych filmów w historii kina. Zdobył aż 11 Oscarów. Teoretycznie romans Rose i Jacka miał stanowić tylko tło tragicznych wydarzeń związanych z zatonięciem okrętu. Jednak James Cameron odwrócił te proporcje. Ten sprytny zabieg sprawił, że na pierwszą myśl o filmie w naszej wyobraźni maluje się obraz kochanków na dziobie, a nie to, co wydarzyło się z tytułowym statkiem. 

''Titanic'' okazał się dla Kate Winslet i Leonardo Di Caprio realną przepustką do Hollywood. Od udziału w superprodukcji obydwoje zaczęli być traktowani jako pierwszoligowi aktorzy. Para przez cały okres od przygody z filmem pozostawała w przyjaźni. Media wielokrotnie spekulowały nawet o romansie, ale artyści nie komentowali tych plotek.

Ostatnio, w jednym z wywiadów, Winslet powróciła do wspomnień z planu ''Titanica'' i zdradziła coś, o czym przez te wszystkie lata milczała. Okazuje się, że Cameron zastosował wobec niej podstęp. Kate to kobieta o niezwykle oryginalnej urodzie i naturalnych kształtach. Nigdy nie była przesadnie szczupła, dzięki czemu (między innymi oczywiście) jej wszystkie kreacje spotkały się z tak ciepłym odbiorem. Winslet może pochwalić się niesamowicie kobiecą sylwetką, ze wszystkimi jej atutami. 

Reżyser ''Titanica'' miał jednak inny pomysł na Rose - chciał, by Winslet wcieliła się w nią w odrobinę mniejszym rozmiarze. Przypomnijmy tylko, że Kate grała w ''Titanicu''  17-latkę. Cameron nie powiedział gwieździe wprost, że marzy mu się, aby nieco schudła. Aby osiągnąć taki efekt, posunął się do pewnego rodzaju podstępu, i... zatrudnił dla niej osobistego trenera. W tamtych czasach takie praktyki w ogóle nie były popularne!

Winslet nie ma mu tego za złe, wręcz przeciwnie - uważa, że zagranie Camerona było pełne uroku i wrażliwości. Aktorka ma na szczęście bardzo duży dystans do swojego wyglądu - ponoć od 12 lat nie wchodzi na wagę!

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Oto gwiazdy bez swojego charakterystycznego image'u! Są nie do poznania!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!