Reklama

#FORINSTALOVERS

19.12.2017

Słynne włosy Beyonce to... peruka?!!! Mama gwiazdy wreszcie zdradziła całą prawdę!!!

Słynne włosy Beyonce to... peruka?!!! Mama gwiazdy wreszcie zdradziła całą prawdę!!! fot. Instagram/beyonce
TAGI: beyonce

Redakcja

Reklama

Z czego zasłynęła Beyonce? Oczywiście z niespotykanego talentu muzycznego. Karierę zaczynała w zespole Destiny's Child, ale dosyć szybko przerzuciła się na twórczość solową. Ta decyzja była strzałem w dziesiatkę, bo Bey wreszcie nie miała żadnych ograniczeń, by działać w 100% po swojemu i na własnych zasadach. Wydała już wiele krążków, a większość jej numerów to obecnie najpopularniejsze hity. Beyonce stała się też autorytetem feministek. Królowa r&b takimi numerami jak ''Single ladies', ''Irreplaceable'',  ''If I were a boy'' czy ''Run the world (girls)'' jasno opowiedziała się za uprawnieniem kobiet. 

Ale nie da się ukryć, że Knowles kojarzymy także ze względu na piękne, gęste i dłuuuuugie włosy. Taki image piosenkarka utrzymuje od samego początku działalności w showbiznesie. Czy tylko my, odkąd pamiętamy, zastanawiamy się czy to w ogóle jest możliwe, by TAKIE włosy były... prawdziwe i naturalne? Najwyraźniej nie, bo ostatnio głos w tej sprawie zabrała... rodzona matka Beyonce. Tina postanowiła, że w końcu rozwieje wszystkie wątpliwości i plotki, jakoby Beyonce miała korzystać z tak zwanych doczepów, a nawet peruk. W wyjawieniu prawdy swój udział miała też Neal Farinah - osobista stylistka piosenkarki.

To ona wstawiła na Instagram filmik, na którym Beyonce zarzuca imponującym kucykiem. Video natychmiast skomentowała matka gwiazdy, czym rozwiała wszelkie wątpliwości.  Te obłędne, długie  i  gęste loki są... naturalne!

 

via GIPHY

 

 

ZOBACZ TEŹ: 5 największych photoshopowych wpadek gwiazd w 2017!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!