Reklama

#FORINSTALOVERS

08.12.2017

Najbardziej zaskakujące związki gwiazd i influencerów w 2017 roku!

Najbardziej zaskakujące związki gwiazd i influencerów w 2017 roku! fot. instagram.com/juliawieniawa/georginagio

Czy znajdują się tu Wasze ulubione pary?

Redakcja

Reklama

 

Jak co roku nadchodzi czas na podsumowanie. Co nas zaskoczyło, co zdziwiło, a co może zachwyciło?Szczególnie w tym roku naszą uwagę przykuły związki, miłości i śluby gwiazd. To właśnie one były w centrum uwagi wszystkich! W tym roku naprawdę dużo się działo w życiu uczuciowym wszystkich gwiazd i influencerów. 

 

Począwszy od pierwszych dni stycznia - pamiętacie że to wtedy dowiedzieliśmy się o związku Seleny Gomez i TheWeeknd?! Wydaje nam się, że to było wieki temu. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że do dzisiaj zdążyli już się rozstać, a Selena w między czasie wróciła do Justina Biebera, z którym spotykała się przez prawie 6 lat. To była relacja śledzona przez cały świat, a fani całej trójki muzyków z zapartym tchem śledzili co działo się w ich związkach. Ale nie tylko tam dużo się działo! 

 

Niegdysiejszy idol nastolatek Joe Jonas zaręczył się z piękną aktorką Sophią Turner, Miley Cyrus prawdopodobnie (nadal tego nie potwierdzono) wzięła ślub z Liamem Hemsworthem - czekamy na zdjęcia!

 

A u nas? Nasze polskie gwiazdy także przeżywały wiele zwlotów i upadków w swoim życiu miłosnym, zobaczcie nasz ranking najwspanialszych i zaskakujących par w 2017 roku! 

 

 

 

Zobacz też: Adam Zdrójkowski o zamieszkaniu z Wiktorią Gąsiewską: ''To może się skończyć bardzo szybko''

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!