Reklama

gwiazdy

05.12.2017

Adam Zdrójkowski o zamieszkaniu z Wiktorią Gąsiewską: ''To może się skończyć bardzo szybko''

Adam Zdrójkowski o zamieszkaniu z Wiktorią Gąsiewską: ''To może się skończyć bardzo szybko'' fot. Instagram/wiktoria_gasiewska

Redakcja

Reklama

Adam Zdrójkowski, gwiazdor ''Rodzinki.pl'', coraz pewniej czuje się w showbiznesie. Wygląda na to, że zdetronizował już swojego serialowego brata, Maćka Musiała, o którym już od dłuższego czasu nic nie słychać. Postać Kuby, grana przez Zdrójkowskiego, to niepokorny nastolatek. Od samego początku produkcji, Kuba był najbardziej zbuntowanym z  synów Natalii i Ludwika Boskich. Scenarzyści dosyć szybko uwikłali Kubę w  wątki miłosne. Jego pierwszą dziewczyną była Agata, w którą wcieliła się Wiktoria Gąsiewska. Ich związek nie przetrwał próby czasu, i od kilku już sezonów Kuba związany jest z Paulą, graną przez Julię Wieniawę. Cała trójka dorastała na planie serialu, a odtwórcy ról spędzali ze sobą czas także poza pracą. Na swoich prywatnych kontach na Instagramie od czasu do czasu pokazywali, że poza planem, także bardzo lubią swoje towarzystwo. Dziennikarze zaczęli w pewnym momencie snuć przypuszczenia czy Adama łączy z Wiktorią coś więcej. Gąsiewska wstawiła bowiem niedwuznaczną fotkę, na której oddaje się namiętnym pocałunkom ze Zdrójkowskim. To było jakiś czas temu, ale ostatnio o ich związku znów zrobiło się głośniej. W mediach pojawiła się plotka, jakoby para miała ze sobą zamieszkać. W wywiadzie dla Party.pl, Zdrójkowski, zapytany czy to prawda, zareagował sporym poczuciem humoru. Autora plotki nazwał nawet Andersenem. A kiedy dziennikarka chciała się dowiedzieć dlaczego nie planują póki co wspólnego mieszkania, odparł: 

 

''Dlaczego jeszcze nie chcemy razem zamieszkać? Dlatego, że mam 17 lat, i moi rodzice w życiu by się na to nie zgodzili. Po drugie, Wiktoria też nie jest taka chętna do wyprowadzki ze swojego domu. Jesteśmy za młodzi, ja chciałbym się przyzwyczaić do tego dorosłego życia, którego jeszcze nie mam tak naprawdę - tylko tak połowicznie. Więc zobaczymy kiedy będzie taki czas. Jeżeli nasz związek przetrwałby tak długo, to pewnie kiedyś by do tego doszło, tylko nigdy nie wiadomo. Życie pisze różne scenariusze, możemy być razem ze sobą do końca życia, a może się to skończyć bardzo szybko - oby nie. O mieszkaniu pomyślimy za dobre trzy lata. Prawda jest taka, że planujemy nasze życie z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień''. 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!