Reklama

#FORINSTALOVERS

01.12.2017

Selena Gomez pokazuje po raz pierwszy po przeszczepie bliznę! (tylko dla ludzi o mocnych nerwach!)

Selena Gomez pokazuje po raz pierwszy po przeszczepie bliznę! (tylko dla ludzi o mocnych nerwach!) fot. Instagram/selenagomez

Piosenkarka po raz pierwszy od operacji opowiada jak poradziła sobie z zaakceptowaniem swojego ciała z ogromną blizną w widocznym miejscu.

Redakcja

Reklama

Selena Gomez trafiła do showbiznesu jako nastolatka. Można więc powiedzieć, że dorastała w świetle reflektorów i... krytyki. Odkąd pamięta, musiała się z nią mierzyć - a hejting najczęściej odnosił się do jej wyglądu. My same najlepiej wiemy jak  bardzo jest on dla nas ważny i jak wielką przykrość sprawiają nam  niepochlebne komentarze na jego temat. Selena Gomez dosyć szybko nauczyła się, by nie brać do siebie tego typu opinii. Może właśnie dzięki temu dzisiaj czuje się ze sobą dobrze? A przypomnijmy, że kilka miesięcy temu gwiazda przeszła poważny przeszczep. Operacja zakończyła się sukcesem, ale nie obyło się bez skutków ubocznych. Tym jest obszerna blizna na brzuchu. Chyba nikt nie spodziewał się, że znamię Seleny jest tak wielkie! Dla celebrytki z pewnością nie było to łatwe do zaakceptowania, tym bardziej, że blizna znajduje się w widocznym miejscu. Kostium kąpielowy w żaden sposób jej nie zakryje.

 

Ostatnio, na łamach ''Billboardu'' 25-latka opowiedziała o tym jak zmieniła się jej relacja z ciałem po transplantacji nerki. Toczeń, którego padła ofiarą, to choroba, która sprawiła, że Gomez znacznie przybrała na wadze w 2015 roku.

 

''Ciągle zastanawiam się, ile w moim ciele jest faktycznie mojego ciała - ile mnie jest w tym nowym, nie-do-końca-moim ciele. Jestem mimo wszystko wdzięczna losowi za to, kim jestem - teraz".

 

Darczyńcą nerki dla Seleny była jej przyjaciółka, Francia Raísa. Na pytanie dziennikarki czy akceptacja nowego ciała przyszła szybko, Gomez odpowiedziała szczerze: ''Na początku było naprawdę trudno. Pamiętam patrzenie na siebie  zupełnie nagą w lustrze i myślenie o tym, że moje ciało już nigdy nie będzie wyglądało tak jak przed przeszczepem''. 

 

W rozmowie pojawił się też wątek operacji plastycznych. Selena Gomez nie zamyka się taką możliwość. ''Wiem, że współczesna medycyna i technika dają wiele możliwości, np. laser. Niewykluczone, że kiedyś z niego skorzystam''.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Nie uwierzycie jakim przedmiotem Kylie dała sobie ściąć włosy!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!