Reklama

gwiazdy

08.12.2017

Zobacz klip "Coraz bliżej Święta" Cleo!

Zobacz klip "Coraz bliżej Święta" Cleo!

Wokalistka zaśpiewała w świątecznym klipie dla Coca-Cola.

Reklama

Utwór „Coraz bliżej Święta” to polska wersją piosenki „Wonderful Dream”, którą mocno kojarzymy ze świątecznymi reklamami Coca-Cola. Wykonując tę piosenkę w tym roku, Cleo dołączyła do takich polskich artystów, jak: Kasia Kowalska, Ania Szarmach czy Margaret. Rok temu powstała wyjątkowa wersja przeboju, który w gwarze śląskiej odśpiewał zespół Oberschlesien. W tym roku obok Cleo w klipie wystąpili też: Aleksandra Żuraw, reZigiusz i Blowek.

 

 

Cieszę się bardzo, że w tym roku Coca-Cola zaprosiła mnie do muzycznej współpracy. Doskonale znałam świąteczny hit marki zanim jeszcze rozpoczęłam pracę nad wersją autorską. Ten przebój jest po prostu integralną częścią oczekiwania na Święta. Starałam się wnieść dużo elementów typowych dla mojego stylu śpiewania. Cieszę się, że również w warstwie wizualno-narracyjnej oddajemy w ręce fanów niebanalną historię: kawałek mojego przedświątecznego życia – powiedziała Cleo.

 

Cleo reprezentuje mieszankę stylów soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop. Odkryta przez Donatana, wydała w 2013 roku singiel "My Słowianie", który stał się jednym z największych hitów radiowych. Cleo zna każdy – jest najpopularniejszą polską wokalistką w Internecie. W 2016 roku wydała swój drugi album "Bastet", który zyskał status podwójnej platynowej płyty.

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!