Reklama

gwiazdy

24.11.2017

Pamiętacie Kasię z ''Wyprawy Robinson''? Tak wygląda dzisiaj!

Pamiętacie Kasię z ''Wyprawy Robinson''? Tak wygląda dzisiaj! fot. YouTube/oficjalnefilmy

Kilkanaście lat temu wygrała popularne reality show. Jak dziś wygląda Kasia Drzyżdżyk? Mamy zdjęcia!

Redakcja

Reklama

Kasia Drzyżdżyk kilkanaście lat temu wygrała bardzo popularne reality show, które w tamtym czasie oglądała cała Polska. Program, który prowadził Hubert Urbański, był jednym z pierwszych o takiej formule. Show było trochę podobne do ''Azja Express'' czy ''Agenta'' , z tą różnicą, że uczestnikami nie  były osoby znane. Zamysł ''Wyprawy Robinson'' polegał na tym, że  wyłonieni z castingów ludzie zostali przetransportowani na Malezję i podzieleni na dwa, rywalizujące ze sobą zespoły. W drugiej turze rozgrywki miały charakter indywidualny - każdy grał o osobiste zwycięstwo. 

Rozbitkowie brali udział w przeróżnych konkurencjach, a ich zasadniczym celem było przetrwanie w survivalowych warunkach.

Uczestnicy reprezentowali przeróżne grupy ludzi - do programu zgłosiły się kobiety i mężczyźni w różnych kategoriach wiekowych. Widzowie śledzili zmagania m.in. pracownika fizycznego, przedsiębiorcy jak i fotomodelki. Ku zdziwieniu wszystkich to właśnie aspirujaca do świata mody, 22-letnia dziewczyna wygrała ''Wyprawę Robinson''. Nie któryś z wysportowanych i silnych facetów, a właśnie skromna piękność z Żywca.

Niepozorna Kasia Drzyżdżyk okazała się najdzielniejszym uczestnikiem. Od pierwszego odcinka przykuwała uwagę - była najatrakcyjniejszą dziewczyną w programie. O śniadej karnacji, seksownych kształtach, dużych ustach i hipnotyzujących oczach. Mało kto jednak stawiał właśnie na nią. Tymczasem to ona ostatecznie wygrała we wszystkich karkołomnych konkurencjach. I zniknęła z showbiznesu.

 

Od emisji programu minęło już 13 lat. Jak zmieniła się Kasia ''Robinson''? Zobaczcie jak wygląda dzisiaj!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Tak dziś wyglądają dziewczyny z Blog27!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!