Reklama

gwiazdy

13.11.2017

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zostali rodzicami!

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zostali rodzicami! fot. instagram.com/cristiano

Gratulujemy szczęśliwej rodzinie!

Pola Namysł

Reklama

 

Cristiano Ronaldo jest jednym z czołowych piłkarzy światowych, ale równie wiele uwagi co jego karierze sportowej, poświęca się wydarzeniom z jego życia prywatnego. Kilka lat temu wszyscy sądzili, że piłkarz ustatkuje się u boku Iriny Shayk, ale gdy wyszły na jaw jego liczne zdrady - marzenia ich fanek szybko prysły, a Irina znalazła szczęście w związku z Bradleyem Cooperem a w marcu tego roku zostali rodzicami małej Lei. 

 

Szybko okazało się, że Cristiano także marzy o dużej rodzinie. Ma już siedmioletniego syna, którego prawdopodobnie urodziła surogatka, chociaż Cristiano nigdy nie potwierdził tej informacji. Pod koniec czerwca tego roku został ojcem bliźniaków - Evy i Mateo, a chwilę po tym okazało się że jego partnerka Georgina Rodriguez także jest w ciąży! 

 

Dzisiaj w nocy sam Cristiano potwierdził na swoim Instagramie wyjątkową informację - został ojcem po raz czwarty, a Georgina urodziła ich pierwsze wspólne dziecko! Nie możemy przestać na nie patrzyć i ciężko nam uwierzyć, że Georgina jest właśnie po porodzie, wygląda kwitnąco. Oglądając zdjęcia tej rodziny nie możemy wyjść z podziwu - wyglądają wyjątkowo uroczo i musimy przyznać - takiej pięknej rodziny można tylko zazdrościć. Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

 

Zobacz też: Najciekawsze stylizacje gwiazd z gali MTV EMA!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!