Reklama

gwiazdy

10.11.2017

Cytrusowa bomba - Justyna Sawicka

Cytrusowa bomba - Justyna Sawicka

Nowa twarz na rynku muzycznym, ciekawy głos i wybuchowy temperament. To Justyna Sawicka - finalistka „Must Be The Music”, która zaprezentowała wczoraj teledysk do szwedzkiej produkcji „Siła”. Cytrusowa i zarazem bombowa premiera przyciągneła do warszawskich Klubów Lemon & Touch ludzi świata biznesu, muzyki i filmu.

Redakcja

Reklama

Justyna Sawicka przybyła na premierę wraz z odtwórcą głównej roli w teledysku - Jarkiem   Jakimowiczem. Nie bez powodu artyści przyjechali pod kluby czarnym Jeepem Wranglerem. To samochód, który nieodłącznie kojarzy się z kultowym filmem lat 90. „Młode wilki”. To właśnie ten film stał się inspiracją dla reżyserki wideoklipu - Olgi Czyżykiewicz, dlatego w obrazku pojawiają się nie tylko szybkie samochody od STW Drift Team, ale także motocykle od pasjonatów motoryzacji Retro Racer. Premierowy pokaz teledysku obejrzeli razem z wokalistką i aktorem studenci Społecznej Akademii Nauk, a także: Monika Miller (wnuczka premiera Leszka Millera), Patrycja Wieja (zwyciężczyni Projektu Lady) z Martą Tomczak (przyjaciółką z programu), Anna Piszczałka (Top Model), Anna Korcz, Ewa Kuklińska, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Jej Perfekcyjność, Ryszard Rembiszewski, Eliza Gwiazda, Dorota Michałowska, Agnieszka Mrozińska, Thirty Fashion i wiele innych znanych postaci. Wydarzenie poprowadził Kuba Adamiak z Radia Wawa. Bohaterka wieczoru - Justyna Sawicka wystąpiła też z mini recitalem, w czasie którego nie mogło zabraknąć piosenki „Co mi Panie dasz” z repertuaru Bajmu. To dzięki niej młoda  wokalistka znalazła się w finale programu „Must Be The Music”. Goście mogli skosztować win od Barefoot Wine, herbat Five O’clock, uwiecznić wspomnienia na zdjęciach  korzystając z aplikacji od Image4you.eu oraz dać się ponieść cytrusowej energii i zapachowi świeżych owoców madarynek, pomarańczy, cytryn. Justyna zaskoczyła odważną stylizacją przygotowaną przez projektantkę Annę Kubisz i makijażem wykonanym przez Martę Bybluk na bazie kosmetyków marki Hean.

 

 

A po wydarzeniu opowiadała: - Jako dziecko przyglądałam się powstawaniu filmu „Młode wilki”, którego plan zdjęciowy zlokalizowany był w pobliskim Szczecinie. Wtedy nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że po 20 latach poznam odtwórcę głównej roli - Jarka Jakimowicza i co więcej będę miała okazję gościć go w teledysku do mojej piosenki! Radość jest tym większa, że utwór „Siła” został wyprodukowany przez szwedzkich producentów, współpracujących z gwiazdami światowego formatu - Pink i Zarą Larsson. Czekałam trochę na ten moment, ale było warto! Dlatego dedykuję tę piosenkę wszystkim kobietom, które nie wierzą w siebie! Kochane, nigdy nie jest za późno, aby realizować swoje marzenia… Jestem tego najlepszym przykładem!

 

 

Patronat Honorowy: Społeczna Akademia Nauk
Partnerzy: Barefoot Wine, Five O’clock, Hean, STW C-enter, ATF Heavy Transport, Retro Racer, Image4You
Patroni medialni: Cosmopolitan.pl, Joy.pl, Kozaczek.pl, Papilot.pl, DJ Promotion, PRESS SERVICE - Monitoring Mediów, Law Business Quality, Studencka.tv, Se.pl

Reklama

Polecane wideo

Cytrusowa bomba - Justyna Sawicka, fot. Paweł Wodzyński

Cytrusowa bomba - Justyna Sawicka, fot. Paweł Wodzyński - zdjęcie 1

1/20

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!