Reklama

gwiazdy

09.11.2017

To dlatego Selena dała Bieberowi drugą szansę!

To dlatego Selena dała Bieberowi drugą szansę! fot. Instagram/selenagomez

Selena Gomez i Justin Bieber znów są razem! Wiadomo czemu zeszli się po raz kolejny!

Redakcja

Reklama

Od kilku tygodni nie mówi się o niczym innym jak ponownym zejściu się Seleny Gomez i Justina Biebera. Zaczęło się od plotki, że przypadkiem spotkali się na... niedzielnej mszy. Obserwatorzy tamtego zdarzenia zapewniali nas, że już z daleka było widać, że  między byłymi partnerami panuje bardzo przyjazna atmosfera. To sami mówili ich wspólni przyjaciele. Tyle wystarczyło, by media zaczęły spekulować o tym, że Bieber i Selena do siebie wrócili. Wtedy jednak nie było to jeszcze oficjalne.

 

Po kilku dniach od ''przypadkowej randki w kościelnych ławkach'', dowiedzieliśmy się, że Selena rozstała się z The Weeknd. Po 10 miesiącach związku. News rozwiał wszelkie wątpliwości - aktorka ewidentnie nie przestała kochać Justina! Dziś o tym, że Selena i Justin znów są razem, mówi się z coraz większą pewnością. Wiadomo nawet dlaczego latynoska dała piosenkarzowi kolejną szansę!

 

Selena Gomez i Justin Bieber byli parą w latach 2011-2014. Obydwoje byli wtedy jeszcze bardzo młodzi, obydwoje dopiero zaczynali swoje kariery. Po trzech latach burzliwego związku, postanowili, że każde pójdzie w swoją stronę. Zarówno Selena jak i Bieber nastawieni byli na rozwój zawodowy. Zachłysnęli się sławą, a z czasem związali się z nowymi partnerami. Selena zaczęła spotykać się z  The Weeknd.

 

We wrześniu tego roku Selena Gomez przeszła operację, i to poważną. Musiała mieć natychmiast przeszczepioną nerkę, na szczęście dawczyni znalazła się szybko - jest nią przyjaciółka gwiazdy, Francia Raisa. Te trudne doświadczenia z pewnością przyczyniły się do tego, że Gomez dokonała podsumowania swojego życia, a głębokie przemyślenia, uzmysłowiły jej, że uczucie do Justina nie wygasło. W końcu to właśnie on był jej pierwszą wielką miłością. Dlatego też nie mogła nie dać mu drugiej szansy! #Couplegoals <3

 

Cieszycie się z ich powrotu do siebie? Chyba nikt nigdy nie przestał wierzyć, że Selena i Bieber będą kiedyś znowu razem, prawda? ;)

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:  Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub?!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!