Reklama

gwiazdy

08.11.2017

Weronika Rosati pokazała na Insta już bardzo duży brzuszek!

Weronika Rosati pokazała na Insta już bardzo duży brzuszek! fot. Instagram//weronikarosati

Weronika Rosati jest w ciąży, a tym zdjęciem dała do zrozumienia, że termin porodu jest już bardzo bliski!

Redakcja

Reklama

Wiadomość o tym, że Weronika Rosati jest w ciąży narobiła w polskim showbiznesie sporo szumu. Aktorka ma za sobą całkiem sporo związków, jednak do tej pory żaden z nich nie zaowocował dzieckiem. Rosati była związana z wieloma polskimi gwiazdami - m.in. z Piotrem Adamczykiem, Andrzejem Żuławskim czy dziennikarzem, Mariuszem Maksem Kolonką. Jej obecnym partnerem jest Robert Śmigielski. To on jest ojcem dziecka, które już za moment para powita na świecie.

Ciąża Weroniki Rosati

Weronika wstawiła kilka dni temu na swój Instagram zdjęcie, na którym widać, że ciąża jest już naprawdę bardzo zaawansowana. Podobno termin porodu przewidziany jest na grudzień. To już za miesiąc!

Fotka z dużym brzuszkiem nie jest jedyną, na której aktorka chwali się stanem błogosławionym. Przez całą ciążę regularnie pokazywała fanom przeróżne ciążowe stylizacje. Aktorka była bardzo aktywna, nie unikała publicznych wystąpień, chętnie też pozowała na ściankach.

Jakiej płci jest dziecko Weroniki Rosati?

Jak donoszą media, gwiazda spodziewa się córeczki. Dziewczynka dostanie imię po największej idolce Weroniki. Wrzucając jej zdjęcie na swój Instagram kilka miesięcy temu, córka polityka i projektantki zasugerowała nam, że spodziewa się dziecka. O jakiej ikonie mowa?

 

Jak będzie miało na imię dziecko Weroniki Rosati?

Rosati bardzo często podkreśla, że jej wielką inspiracją jest Elizabeth Taylor. Córeczka Weroniki Rosati będzie miała na imię Elżbieta!

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Oto jak Kylie Jenner ukrywa ciążowy brzuszek!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!