Reklama

gwiazdy

06.11.2017

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub?!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub?! fot. instagram.com/mileycyrus

Pola Namysł

Reklama

 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są jedną z ulubionych par show-biznesu. Poznali się w 2009 roku na planie filmu "Ostatnia piosenka", gdzie Miley grała zagubioną nastolatkę, a Liam buntowniczego chłopaka z niewielkiej miejscowości. Choć nikt się tego nie spodziewał, ten romans okazał się związkiem na lata. Nawet pomimo długiej przerwy, Miley i Liam w zeszłym roku wrócili do siebie i od tego czasu unikali publicznego rozgłosu. Spotkanie ich wspólnie na wydarzeniu branżowym praktycznie graniczy z cudem, a sami zainteresowani równie niechętnie wypowiadają się na swój temat w wywiadach.

 

Wszyscy zastanawiali się czy zakochani odnowią zaręczyny - w 2012 roku, zanim się rozstali, zaręczyli się i ponoć planowali ślub, jednak nigdy oficjalnie nie potwierdzili tych planów. Miley zdażyło się wypowiedzieć na temat slubu z Liamem, jednak nigdy nie były to jednoznaczne wypowiedzi. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, jakoby gwiazdy "Ostatniej piosenki" były... już po ślubie! Ponieważ nie zdecydowali się na komentarz, sprawa szybko rozeszła się po kościach. Jednak okazuje się, że prawdopodobnie była to prawda i Miley z Liamem już ponad pół roku temu stanęli na ślubnym kobiercu!

 

Jak donoszą amerykańskie media zakochani nie planują komentować swojego życia prywatnego, ale są zachwyceni nowym stanem cywilnym! My nie możemy doczekać się zdjęć z ich ślubu, uwielbiamy tą parę!

 

Zobacz też: Justin Bieber i Selena Gomez znowu się spotykają?!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!