Reklama

#FORINSTALOVERS

30.10.2017

Justin Bieber i Selena Gomez znowu się spotykają?!

Justin Bieber i Selena Gomez znowu się spotykają?! fot. instagram.com/justinbieber/selenagomez

Pola Namysł

Reklama

 

Burzliwy związek Seleny Gomez i Justina Biebera przez kilka lat nie schodził z pierwszych stron wszystkich magazynów na świecie. Ich ciekawa i bardzo dynamiczna relacja przez długi czas wydawała się nigdy nie skończyć. Nawet jeśli widywaliśmy Justina z inną dziewczyną - wszyscy i tak myśleli, że para do siebie wróci. Dopiero, gdy Selena związała się z TheWeeknd fani zrozumieli, że #Jelena już się skończyła.

 

Nawet po tym media spekulowały na temat okoliczności ich rozstania oraz nastawienia Justina do nowego związku ukochanej. Według wielu, nie mógł on pogodzić się z utratą piosenkarki, a byli ukochani przez długi czas unikali się na wszystkich publicznych wydarzeniach czy galach związanych z branżą muzyczną. Okazuje się, że teraz to się już zmieniło! Kilka dni temu pojawiły się pierwsze pogłoski o ponownej znajomości Justina i Seleny. Justin miał spędzić u niej w domu popołudnie wraz z grupą znajomych. Wychodzi na to, że to nie koniec rewelacji! W miniony weekend spędzili także poranek - w małej restauracji w Los Angeles jedli wspólnie śniadanie (sami!).

 

Jak twierdzą znajomi, w końcu dojrzeli do przyjaźni i nie ma między nimi już nienawiści. Plotka głosi, że wszystko zaczęło się po tym jak Selena ogłosiła informację o swoim wyjątkowym stanie zdrowia i przeszczepie. Justin miał ją wtedy wspierać oraz okazał się prawdziwym przyjacielem. My się tylko zastanawiamy - co na to TheWeeknd?!

 

Zobacz też: Na Instagramie Seleny Gomez pojawiło się zdjęcie... Justina Biebera!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!