Reklama

gwiazdy

18.10.2017

Meghan Markle podjęła szokującą deczyję. Jednak nie wytrzymała...

Meghan Markle podjęła szokującą deczyję. Jednak nie wytrzymała... źródło: www.instagram.com/meghanmarkle/

To musiało się tak skończyć...

Dominika Kalinowska

Reklama

Meghan Markle od czasu związania się z księciem Harry'm nie schodzi z ust całego świata show-biznesu. Złośliwi bezustannie podkreślają, że młoda aktorka nie mogła trafić lepiej i niebawem prawdopodobnie zostanie częścią rodu królewskiego. I choć początkowo nie wszyscy im kibicowali, a większość wróżyła rychłe rozstanie, wbrew wszystkiemu - ich związek nabiera tempa!

 

Ostatnio coraz głośniej mówi się o tym, iż para planuje powiedzieć sobie sakramentalne "tak:", a Harry od pewnego czasu przymierza się do tego, by oświadczyć się 36-letniej artystce. Ta decyzja nie mogła jednak pozostać bez konsekwencji dla kariery Meghan, która odgrywa jedną z głównych ról w amerykańskim serialu "Suits". To właśnie z roli Rachel Meghan była najbardziej znana i jak się okazuje... postanowiła zrezygnować z dalszej pracy na planie serialu!

 

Ta wiadomość wstrząsnęła fanami historii o ponadprzeciętnym Mike'u Rossie i nie obeszła się bez echa w wielkim świecie. Niektórzy podkreślają nawet, że aktorka podjęła taką decyzję, bo... woli zostać księżniczką niż dalej próbować swoich sił w aktorstwie, jednak jej rezygnacja spowodowana ma być rychłą przeprowadzką do Wielkiej Brytanii. Czyżbyśmy przegapiły oświadczyny księcia?

 

 

 

ZOBACZ: Sofia Richie i Scott Disick na wspólnym wyjeździe... Robi się poważnie?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!