Reklama

gwiazdy

16.10.2017

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski nie są już razem! Wiemy, co się stało!

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski nie są już razem! Wiemy, co się stało! źródło: www.instagram.com/marcelina_zawadzka/mroznerski

Ten związek nie należał do najdłuższych...

Dominika Kalinowska

Reklama

O podbojach miłosnych Mikołaja Roznerskiego mówi się już od dawna. Aktor nie ukrywa, że ma słabość do pięknych kobiet, a wcześniej związany był m.in. z Olgą Bołądź i Martą Juras, z którą ma kilkuletniego synka Antka. Tym razem miało być jednak inaczej, a o związku Marceliny Zawadzkiej z amantem polskiego kina mówiło się w samych superlatywach.

 

Wszystko wskazuje jednak na to, że para przestała się ze sobą widywać, choć wiele osób bardzo im kibicowało i wróżyło im wspólną przyszłość. Miłość nie trwała jednak zbyt długo - po 4 miesiącach związku prezenterka i była miss rozstała się z aktorem. Choć sami zainteresowani nie skomentowali sprawy, znajomi z otoczenia pary mówią, iż oboje nie mieli czasu na miłość, a przyczyną końca ich związku był brak czasu i niechęć do rezygnacji z kariery na rzecz budowania trwałej relacji.

 

Podobno rozstanie nie najlepiej znosi Zawadzka, która z tego powodu udała się w podróż, aby odreagować uczuciowe niepowodzenia. Jak podkreśla jedna z bliższych jej osób: „Marcelina swoje sercowe niepowodzenia zawsze przeżywa tak, aby nie dać  nic po sobie poznać  otoczeniu. Nie chce się nad sobą użalać, dlatego postanowiła udać się w podróż i odreagować".

 

Ta wiadomość na pewno zasmuciła większość fanów - Marcelina i Mikołaj pięknie się razem prezentowali...

 

 

 

ZOBACZ: Joe Jonas i Sophie Turner w wyjątkowy sposób ogłosili swoje zaręczyny!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!