Reklama

gwiazdy

05.10.2017

Angelina Jolie ma nowego ukochanego! Nie zgadniecie kto to...

Angelina Jolie ma nowego ukochanego! Nie zgadniecie kto to... źródło: www.instagram.com/angelinajolieofficial/

On sam też niedawno się rozstał...

Dominika Kalinowska

Reklama

W zeszłym roku cały świat żył głośnym i medialnym rozstaniem Angeliny Jolie z Bradem Pittem. Na jaw wyszły tajemnice, które zszokowały cały świat, a dwójka aktorów uważana za parę idealną rozsiewała na swój temat przeróżne informacje. Momentem przełomowym był emocjonujący wywiad Pitta, którego udzielił magazynowi GQ, po którym (podobno) między gwiazdami doszło do delikatnego ocieplenia stosunków.

 

Fani tej dwójki od dawna pokładali nadzieje w tym, że aktorzy wrócą do siebie i odbudują rodzinę, jednak najnowsze doniesienia... mogą ostatecznie położyć temu kres. Zagraniczne media donoszą, że najpiękniejsza aktorka świata spotyka się... z jednym z najbogatszych ludzi na świecie - Elonem Muskiem! Założyciel m.in. PayPal'a, SpaceX i Tesli całkiem niedawno spotykał się z byłą żoną Johhny'ego Deppa - Amber Heard, jednak ich związek dość szybko się zakończył.

 

Być może to właśnie Angelina była przyczyną tego rozstania, gdyż za oceanem aż huczy od plotek, że Elon oszalał na jej punkcie i ma wobec niej naprawdę poważne plany. Miliarder i aktorka mieli podobno poznać się podczas jednej z akcji humanitarnych, w które oboje bardzo prężnie się angażują. To właśnie miał być jeden z powodów, dla których Jolie uwierzyła, że mężczyzna jej życia prawdopodobnie jeszcze na nią czeka...

 

 

 

 

ZOBACZ: Ewa Farna pochwaliła się obrączką!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!