Reklama
Reklama

gwiazdy

13.09.2017

Ewa Chodakowska... zagra rolę w filmie!

Ewa Chodakowska... zagra rolę w filmie! źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa/

Tam też odniesie taki sukces?

Dominika Kalinowska

Reklama

Ewa Chodakowska to niekwestionowane guru, jeśli chodzi o działkę fitnessu i zdrowego trybu życia. Choć wciąż o pierwsze miejsce w tym temacie "walczy" z Anną Lewandowską, nie da się ukryć, że ogromną popularność zdobyła właśnie dzięki swoim planom treningowym i dużej aktywności na Instagramie.

Tym razem trenerka postanowiła spróbować sił na zupełnie innym polu - jak podają media, Chodakowska wzięła udział w... planie filmowym do nowej polskiej komedii pt. "Serce nie sługa".

 

Chodakowska pracowała przy filmie m.in. z takimi polskimi aktorami i aktorkami, jak: Roma Gąsiorowska, Borys Szyc, Magdalena Różdżka, czy Paweł Domagała. Jak się okazuje Ewa w nowym filmie wcieli się... po prostu w siebie! Jak sama komentuje: "Trudno mówić o grze aktorskiej, na planie zdjęciowym w Gdyni byłam po prostu sobą" - czyli nie mamy wątpliwości, że wypadła znakomicie!

 

My już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy trenerkę w zupełnie nowej roli! Może aktorstwo spodoba jej się na tyle, że jeszcze nie jeden raz spróbuje swoich sił na dużym ekranie?

 

 

 

 

ZOBACZ: Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z Klarą z obozu treningowego!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!