Reklama
Reklama

gwiazdy

12.09.2017

Burza pod zdjęciem Natalii Siwiec po porodzie! O co chodzi?

Burza pod zdjęciem Natalii Siwiec po porodzie! O co chodzi? fot. instagram.com/nataliasiwiec.official

Czy internautki mają rację?

Pola Namysł

Reklama

 

Od kiedy media dowiedziały się o ciąży Natalii Siwiec, prawie codziennie rozpisywały się na temat przyszłego potomka, płci dziecka, imienia, a nawet babyshower młodej mamy.  Sama gwiazda nie komentowała tych doniesień i ten wyjątkowy czas spędzała w towarzystwie rodziny i najbliższych. Unikała pojawiania się publicznie, a także wszelkich wywiadów czy prezentacji. Już urodziła córeczkę, ale kontrowersję nadal nie cichną.

 

Natalia Siwiec jeszcze nie pokazała twarzy dziecka, ale kilka dni temu wrzuciła na swoje konto na Instagramie pierwsze zdjęcie po porodzie i... w sieci zawrzało! Dlaczego? Natalia wygląda na tych zdjęciach przepięknie - ale jej obserwatorki sa oburzone tym, że gwiazda ma tak świetną figurę zaledwie dwa tygodnie po ciąży. Zarzucają jej, że tak nie wygląda matka zaraz po urodzeniu dziecka.

 

 

 

Jednak znajdujemy także komentarze broniącę Natalię, w końcu każda kobieta inaczej przechodzi ten wyjątkowy czas. Natalia już w trakcie ciąży była bardzo szczupła, więc taka sylwetka po wcale nas nie dziwi. Co o tym sądzicie? Internauci słusznie oceniają gwiazdę?

 

Zobacz też: Mąż Natalii Siwiec podziękował jej we wzruszającym poście

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!