Reklama

#FORINSTALOVERS

04.09.2017

Nowa piosenka Taylor Swif jest o... Harrym Stylesie?!

Nowa piosenka Taylor Swif jest o... Harrym Stylesie?! fot. instagram.com/taylorswift/harxystyxes

O co chodzi tym razem?

Pola Namysł

Reklama

 

 

Taylor Swift przez prawie rok ukrywała się przed mediami. Piosenkarka zniknęła ze społeczeństwa, unikała wystąpień publicznych, nie chodziła na żadne imprezy. To był prawdziwy dramat dla jej fanów! Nawet nie dodawała żadnych zdjęć na Instagram, Facebooka czy Twittera, dlatego nie lada szokiem było... gdy nagle usunęła całą zawartość mediów społecznościowych.

 

Szybko okazało się, że był to sprytny zabieg marketingowy, a Taylor po prostu zaczęła promocję nowej płyty, na której prezentuje całkowicie nową wersję siebie. Do teraz grzeczna i słodka, dzisiaj pokazuje całkowicie nowy wizerunek - wychodzi z ziemi niczym gnijąca panna młoda, leży w wannie pełnej diamentów czy siedzi na tronie otoczona wężami. Tego się po niej naprawdę nie spodziewaliśmy!

 

Dlatego gdy wczoraj po południu wypuściła kolejny singiel, wszyscy na Twitterze zaczęli analizować tekst piosenki i wydali jednoznaczny werdykt - ta piosenka jest o jej byłym chłopaku Harrym Stylesie z One Direction! Skąd te przypuszczenia? Piosenka "Ready For It" ma w sobie kilka wersów, które jednoznacznie wskazują na tego przystojnego muzyka. Śpiewa o "mężczyźnie, który jest młodszy od jej wszystkich byłych, ale zachowuje się jak facet" - Harry Styles (23) jest młodszy od wszystkich ukochanych Taylor: Calvin Harris (33), Joe Jonas (28), Tom Hiddleston (36) czy John Mayer (39). Myślicie, że jej nowa piosenka naprawdę jest o Harry'm?!

 

Zobacz też: Kim Kardashian wystylizowana na... Jackie Kennedy wywołała burzę w sieci!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!