Reklama

#FORINSTALOVERS

04.09.2017

Lara Gessler wyszła za mąż!

Lara Gessler wyszła za mąż! źródło: www.instagram.com/lara_gessler/

Magda Gessler pochwaliła się zdjęciami z uroczystości!

Dominika Kalinowska

Reklama

Wiele mówiło się o tym, że córka najpopularniejszej restauratorki w Polsce zamierza wyjść za mąż. Jednak do ostatniej chwili przyszła para młoda trzymała szczegóły informacji w tajemnicy. Uroczystość odbyła się w ogrodzie i pomimo dość niesprzyjającej pogody wszystko zakończyło się sukcesem.

 

Pomimo że Magda Gessler była niegdyś mocno nieprzychylna związkowi swojej ukochanej córki, Lara postawiła na swoim i zdecydowała się poślubić wieloletniego partnera Pawła. Zdanie co do relacji córki zmieniła jej mama, która nie ukrywała wzruszenia całą uroczystością i chętnie dzieliła się ze światem zdjęciami ze ślubu.

 

 

 

Wesele odbyło się w dość oryginalnym miejscu - w małej wsi Skarżyn, położonej ok. 70 km od Warszawy w pięknym, malowniczym ogrodzie, który Magda Gessler porównała do scenerii rodem z "Pana Tadeusza".

"Wzruszona , oczarowana ,magia milosci ... prostota i polskością wesela Lary i Pawła niczym z pana Tadeusza : oczy wilgotne mam do dzis. PS: niespodzianka : Lara i Pawel sami od a do z zorganizowali stworzyli ta atmosferę to wesele , .... znaleźli to nieprawdopodobne miejsce : sakramentalne tak powiedzieli sobie w zagajniku".

 

A Wy? Chciałybyście mieć taki ślub?

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ: Dlaczego Kendall Jenner nie wystąpi w pokazie Victoria's Secret?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!