Reklama

#FORINSTALOVERS

28.08.2017

Jak wyglądały gwiazdy na gali VMAs? Wybieramy najpiękniejsze stylizacje!

Jak wyglądały gwiazdy na gali VMAs? Wybieramy najpiękniejsze stylizacje! fot. instagram.com/lordemusic/haileybaldwin/vanessahudgens

Oni potrafią zaskoczyć

Pola Namysł

Reklama

 

 

Gala VMA's (Video Music Awards) co roku budzi niesamowite emocje. To właśnie na niej wyłaniane są najlepsze teledyski, artyści, współpracę roku... I tegoroczna edycja ponownie wzbudziła wiele emocji! Okazuje się, że największym zwycięzcą został Kendrick Lamar i jego utwór "Humble" bo zdobył aż pięć statuetek - w tym za najlepsze video roku!

 

Wygraną cieszyć mogła się również Taylor Swift i Zayn, którzy zostali nagrodzeni w kategorii "Kolaboracja Roku".  Co prawda ostatnio o ślicznej piosenkarce czytaliśmy głównie przy okazji jej najnowszego singla oraz usuwania zawartości swoich mediów społecznościowych, ale to wyróżnienie zdecydowanie jej się należało.

 

Nie mniej uwagi niż same nagrody przykuwały stroje wszystkich przybyłych muzyków i celebrytów. Nie bez powodu na czerwonym dywanie spędzają czasem nawet kilka godzin pozując, aby zrobić jak najlepsze wrażenie. Tutaj również - jak co roku - wypatrzyliśmy piękne stylizacje, jak i te mniej trafione. Nie możemy przekonać się do lateksowego różowego kombinezonu Nicki Minaj, ale Hailey Baldwin? Ona naprawdę zawsze świetnie wygląda! Zresztą, zobaczcie sami!

 

 

Zobacz też: Jak wyglądały najpiękniejsze stylizacje na gali MET?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!