Reklama
Reklama

gwiazdy

13.07.2017

Jennifer Lopez wypuściła nowy teledysk a w nim.. nie zgadniecie kto!!!

Jennifer Lopez wypuściła nowy teledysk a w nim.. nie zgadniecie kto!!! fot. instagram.com/jlo

Tego naprawdę się NIE spodziewaliśmy!

Pola Namysł

Reklama

 

Na YouTube właśnie pojawił się najnowszy teledysk Jennifer Lopez do piosenki ‘Ni Tu Ni Yo’ zapowiadającej kolejny album wokalistki. Utwór nagrany we współpracy z Gente de Zona, wokalistka zaprezentowała już jakiś czas temu, ale to dopiero teledysk zwrócił uwagę... wszystkich!

 

Teledysk zaczyna się od rozmowy wokalistki z... Marc-iem Anthonym!! To właśnie były mąż J.Lo jest producentem tego utworu, a również całego albumu. Co prawda, jego rola w video jest krótka, ale my nadal nie możemy wyjść z podziwu - takich relacji pomiędzy byłymi małżonkami można jedynie zazdrościć! Tym bardziej, że wszyscy pamiętamy że ich rozstanie nie na każdym etapie przechodziło w pokojowej atmosferze.

 

J.Lo. już od dawna udowadnia nam, że jest królową latynoskich rytmów oraz figury! Wokalistka pomimo skończonych 40. lat ani myśli zwolnić tempa. 'Ni Tu Ni Yo' daje nam przedsmak albumu, który okaże się we wrześniu. Co ciekawe, będzie to pierwsza płyta piosenkarki od lat, nagrana w całości po hiszpańsku. Nawet jeśli nie rozumiecie tego języka, na pewno zakochacie się w latynoskich utworach wiecznie młodej J.Lo!

 

Zobacz też: James Corden trenuje z... Jennifer Lopez! To video to hit sieci!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!