Reklama
Reklama

gwiazdy

12.07.2017

W Niemczech żyje... sobowtór Ryana Goslinga! Potraficie rozróżnić?

W Niemczech żyje... sobowtór Ryana Goslinga! Potraficie rozróżnić? źródło: www.instagram.com/joe_laschet

Uwaga wszystkie fanki Ryana!

Dominika Kalinowska

Reklama

Ryan Gosling uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów na świecie. Wiele kobiet na świecie upatruje w nim ideała, który hipnotyzuje swoim wyglądem i stylem gry. Każda z nas uwielbia jego kreacje, chociażby z takich filmów, jak: "Pamiętnik", "Drive", czy niedawno wyświetlanego "La la land", który okazał się wyjątkowym hitem.

 

Okazuje się, że gdzieś na świecie... istnieje mężczyzna, który do złudzenia przypomina kanadyjskiego aktora, który od lat pozostaje w szczęśliwym związku z piękną Evą Mendes. Jest nim niejaki Jochannes Laschet - instagramowy influencer i model z Niemiec.

Mężczyzna do złudzenia przypomina Goslinga i chyba niespecjalnie mu to przeszkadza. A nawet wręcz przeciwnie - wykorzystuje swoje podobieństwo do tego, by zdobyć popularność w mediach i wychodzi mu to naprawdę dobrze.

 

Laschet okrzyknięty został "europejskim Goslingiem", a fanki nie mogą przejść obojętnie koło jego urody. Jak na razie nie wiadomo nic więcej na temat tego, czy influencer jest zajęty, ale... na jego profilu instagramowym brak zdjęć z hashtagiem #couplegoals.

Co sądzicie - warty uwagi?

 

 

 

ZOBACZ: Jay-Z brutalnie o małżeństwie z Beyonce: "To związek zbudowany na kłamstwie"!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!