Reklama
Reklama

gwiazdy

12.07.2017

Jay-Z brutalnie o małżeństwie z Beyonce: "To związek zbudowany na kłamstwie"!

Jay-Z brutalnie o małżeństwie z Beyonce: "To związek zbudowany na kłamstwie"! źródło: www.instagram.com/beyonce/

Dlaczego tak powiedział!?

Dominika Kalinowska

Reklama

Plotki na temat kłamstw i zdrad w małżeństwie Beyonce i Jay'a-Z nie milkną od dawna... W zasadzie nie przypominamy sobie czasu, w którym na pierwszych stronach gazet i serwisów nie było mowy o: 1)zdradach Jay'a-Z, 2)separacji, 3)planach rozwodowych, 4)tym, że ich małżeństwo to pozory stworzone wyłącznie dla pieniędzy i sławy.

 

Obecnie media żyją kolejnym wydarzeniem, którego sprawcą jest... sam raper. Po tym, jak pod koniec czerwca odbyła się premiera jego najnowszego albumu "4:44", Jay-Z opublikował kilkunastominutowy filmik zatytułowany "Przypis do "4:44", w którym zmontowane są jego rozmowy na temat związków z innymi kobietami, które artysta prowadził m.in. z Willem Smithem, Kendrickiem Lamarem czy Chrisem Rockiem.

 

Z rozmów wynika jednoznacznie, że w momencie, gdy artysta wchodził w związek z gwiazdą muzyki pop, nie był z nią szczery. "To jest moje prawdziwe życie. Dotarłem do tego miejsca, gdzie zbudowaliśmy wielki, piękny dom naszego związku, którego nie zbudowaliśmy jednak na stuprocentowej szczerości, przez co zaczął pękać. Zaczęły dziać się takie rzeczy, że publiczność mogła je już zobaczyć." - wyznał muzyk.

 

Jay-Z podkreślił też, że najtrudniejszym momentem w jego życiu (pomijając nawet ciężkie przeżycia w młodości) była walka o Beyonce i błaganie jej, by od niego nie odchodziła.

Wydaje się, iż wyznanie rapera jest wyjątkowo szczere... Co na to Beyonce? Czy to odpowiedź na "Lemonade" piosenkarki?

 

 

 

ZOBACZ: Internet zwariował na punkcie... siostry Lewandowskiego!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!