Reklama
Reklama

gwiazdy

10.07.2017

O tym weselu mówią wszyscy: wśród gości Lewandowscy, Maserak... Kim są Państwo Młodzi?

O tym weselu mówią wszyscy: wśród gości Lewandowscy, Maserak... Kim są Państwo Młodzi? źródło: www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Pochwalili się przecudnymi zdjęciami!

Dominika Kalinowska

Reklama

O "Natalii i Matim" zrobiło się głośno za sprawą ich ślubu, na którym pojawiło się mnóstwo znanych osób. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Ania i Robert Lewandowscy, Rafał Maserak, Maciej Musiał czy bracia Mroczkowie. Wiele mówi się na temat osób, które bawiły się na weselu, ale kim są sami Państwo Młodzi?

 

Okazuje się, iż sakramentalne "tak" w miniony weekend powiedzieli sobie: Natalia Sobczyk i Mateusz Jurkowski - prawdopodobnie jest to jeden z lepszych kolegów Roberta jeszcze z czasów szkolnych, stąd na ceremonii obecność najsłynniejszej pary polskiego sportu.

Lewandowscy pojawili się na uroczystości razem z małą Klarą, której trenerka od czasu narodzin stara się nie opuszczać nawet na chwilę.


W związku z sobotnim wydarzeniem, wiele mówi się także o kreacji, którą wybrała na tę okoliczność Anna - Internautki, jak tylko zobaczyły swoją idolkę w długiej, żółtej sukni, natychmiast rozpoczęły poszukiwania eleganckiej kreacji. Okazuje się, że jest to jeden z projektów Just Paul Privé, który jak na razie nie jest dostępy w sprzedaży.

 

Jak podoba Wam się rodzina Lewandowskich na tym zdjęciu?

 

 

ZOBACZ: Powstanie film biograficzny o... Zenku Martyniuku!?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!