Reklama

gwiazdy

17.05.2017

Penelope Cruz... zagra Donatellę Versace!

Penelope Cruz... zagra Donatellę Versace! źródło: www.instagram.com/penelopecruzoficial/

Hm, jest podobieństwo?

Dominika Kalinowska

Reklama

Ta informacja zelektryzowała Hollywood. Jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie, która ma na swoim koncie tak genialne filmy, jak chociażby: "Vicky Cristina Barcelona", "Volver", "Mama" czy "Blow" wcieli się we włoską projektantkę i ikonę mody, Donatellę Versace.

 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Penelope Cruz uchodzi za wyjątkowo piękną aktorkę, natomiast kontrowersje wokół tego, jak wygląda projektantka nie cichną od lat...

Hiszpańska piękność pojawi się bowiem w trzecim sezonie "American Crime Story", który poświęcony będzie rodzinie Versace. Rola Donatelli będzie pierwszą serialową rolą Penelope, którą początkowo miała zastąpić... Lady Gaga!

 

Aktorka na planie filmowym prezentowała się już w blond włosach i stylizacji na Donatellę. Oprócz niej, na ekranie w najnowszej serii pojawi się także Darren Criss, Edgar Ramirez oraz... Ricky Martin.

Nie możemy się doczekać aż ujrzymy Penelopę w zupełnie nowym wydaniu, choć nie mamy najmniejszych wątpliwości, że świetnie sobie poradzi!

 

 

 

ZOBACZ: Są kolejne przecieki z ostatniej części Grey'a!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!