Reklama
Reklama

gwiazdy

16.05.2017

Tajemnicze zdjęcia Seleny Gomez na Instagramie - nowy tytuł singla czy... przesłanie dla The Weeknd?

Tajemnicze zdjęcia Seleny Gomez na Instagramie - nowy tytuł singla czy... przesłanie dla The Weeknd? źródło: www.instagram.com/selenagomez/

Fani nie wiedzą, co sądzić na temat nowych postów piosenkarki...

Dominika Kalinowska

Reklama

Jeszcze nie ostygły emocje po tym, jak Selena Gomez pokazała się po raz pierwszy publicznie z jej obecnym chłopakiem - The Weeknd'em, który jeszcze rok temu na MET Gali pozował z Bellą Hadid. Artystka nie przestaje zaskakiwać i dostarczać nowych tematów do rozmów swoim fanom, gdyż ostatnio na jej Instagramie pojawiły się... bardzo dziwne posty.

 

I tu pojawiają się kontrowersje - co oznaczają trzy zdjęcia z napisanym na lustrze czerwoną szminką napisem "Bad Liar"? Czy to określenie na The Weeknd'a, z którym już pojawił się pierwszy kryzys w związku, czy też jest to nazwa nowego singla, który niebawem ma wyjść ze studia.

 

 

Większość zainteresowanych sprawą przychyla się jednak do zdania, że ów napis dedykowany jest najnowszemu hitowi Gomez, a między Seleną a jej ukochanym wszystko wygląda tak jak należy. Pojawiły się tez głosy, które sugerują, że po ogromnym sukcesie, jaki odniósł serial współprodukowany przez piosenkarkę "13 powodów" - "Bad Liar" odnosi się do ścieżki dźwiękowej nagranej właśnie z tej okazji.

 

A Wy, co sądzicie?

 

 

ZOBACZ: Niezwykła metamorfoza Seleny Gomez! Ma różowe włosy?!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!