Reklama
Reklama

gwiazdy

18.04.2017

Definitywny koniec przyjaźni Maffashion i Jessici? Ich zachowanie na Coachelli mówi wszystko...

Definitywny koniec przyjaźni Maffashion i Jessici? Ich zachowanie na Coachelli mówi wszystko... źródło: www.instagram.com/jemerced/maffashion_official/

Ta sytuacja jest jednoznaczna?

Dominika Kalinowska

Reklama

Jeszcze w zeszłym roku, dwie najpopularniejsze polskie blogerki - Maffashion i Jessica Mercedes pozowały razem podczas festiwalu Coachella podpisując wspólne zdjęcie "Matching babes". Pomimo tego że od dawna mówiło się o tym, że dziewczyny nie do końca za sobą przepadają i wciąż zauważyć można pomiędzy nimi sporą rywalizację, przez większość czasu blogerki starały się robić dobrą minę do złej gry - gdy tylko pojawiały się na wspólnych imprezach, koncertach, czy festiwalach, chętnie ze sobą pozowały i szybko dzieliły się zdjęciem z resztą świata, by nikt nie sądził, że jest inaczej.

 

Od pewnego jednak czasu, pomiędzy Maffashion i Jessicą zauważyć można delikatne "ochłodzenie stosunków"... Podczas tegorocznej edycji festiwalu Coachella, który przypomnijmy, odbywa się aż w Kalifornii, paniom udało się... nie zrobić ze sobą ani jednego zdjęcia i nie spędzić ze sobą prawdopodobnie ani jednej minuty.

To dość zaskakujące w kontekście tego, że obie przebywają z innymi, choć wspólnymi znajomymi, nie pojawiły się razem na żadnym zdjęciu ani filmie z towarzyszącego im non stop Snapchata i ani przez chwilę nie zająknęły się na swój temat.

 

Ciekawe, czy to ostateczny dowód na to, że panie nie do końca za sobą przepadają i ostatnio po prostu przestały już udawać, że nie są dla siebie żadną konkurencją, czy po prostu uznały, że spotkanie się z "przyjaciółką po fachu" na zagranicznym festiwalu, tysiące kilometrów od Polski, nie jest wystarczająca okazją do spotkania i wspólnego zdjęcia?


Co sądzicie?

 

 

 

ZOBACZ: Ta kreacja Rihanny na Coachelli przejdzie do historii!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!