Reklama

#FORINSTALOVERS

09.03.2015

Poznaj prawdziwe imiona gwiazd!

Poznaj prawdziwe imiona gwiazd! Prawdziwe imiona gwiazd/ Miley Cyrus, Lana Del Rey, Rihanna foto: FameFlynet.com

Jak naprawdę ma na imię Lady Gaga, Rihanna, Jay-Z czy Nicki Minaj? Specjalnie dla Was to sprawdziliśmy. Niektóre z nich mogą was nieźle zaskoczyć!

Aga Szymczak

Reklama

 Słynna piosenkarka Nicki Minaj to tak naprawdę Onika Tanya Maraj. Jej pseudonim to Nicki (skrót od Onika). Nazwisko zmieniła na Minaj pod wpływem sugestii swojej menadżerki.

 

Prawdziwe imiona gwiazd Nicki Minaj/ foto: instagram @nickiminaj
 
Chyba najbardziej zaskoczyła nas Miley Cyrus. Piosenkarka i aktorka w rzeczywistości nazywa się Destiny Hope Cyrus. Jako dziecko często się uśmiechała i była bardzo wesoła, więc rodzice zaczęli do niej mówić Smiley (z ang. uśmieszek), pseudonim potem zmienił się na Miley. W 2008 roku gwiazda legalnie zmieniła imię na Miley Ray Cyrus.
 
Prawdziwe imiona gwiazd Miley Cyrus/ foto: instagram @mileycyrus
 
Katy Perry to Katheryn Elizabeth Hudson. Gwiazda postanowiła zmienić nazwisko, ponieważ chciała uniknąć nieporozumień związanych z tym, że w Hollywood te same personalia miała już znana aktorka Kate Hudson. Katy przyjęła nazwisko panieńskie matki i zdrobniła imię.
 
Prawdziwe imiona gwiazd Katy Perry/ foto: instagram @katyperry
 
Jay - Z w rzeczywistości nazywa się Shawn Corey Carter. Kiedy dorastał, koledzy nadali mu pseudonim    Jazzy. Później  na cześć swojego mentora, rapera i producenta Jaz-O, zmienił go na Jay-Z.
 
Prawdziwe imiona gwiazd Jay-Z / foto: instagram @beyonce
 
Rihanna to Robyn Rihanna Fenty. Riri jednak zrezygnowała z pierwszego imienia i używa tylko drugiego, bo było bardziej oryginalne. Nie wyobrażamy sobie teraz, żeby mogłaby nazywać się inaczej ;-)
 
Prawdziwe imiona gwiazd Rihanna/ foto: instagram @badgalriri
 
Lady Gaga nazywa się Stefani Joanne Angelina Germanotta. Wszyscy wiedzą, że to jej nieprawdziwe imię i nazwisko, ale dlaczego nie używa imienia Stefanii? Jak sama powiedziała:  Jestem Stefani, ale Germanotta to wiecznie torturowany artysta, dlatego zdecydowałam się na tę zmianę.
 
Prawdziwe imiona gwiazd Lady Gaga/ foto: instagram @ladygaga
 
Nowe imiona i nazwiska wymyślane przez gwiazdy mogą być bardzo kreatywne. Tak było w przypadku Lany Del Rey czyli tak naprawdę...Elizabeth Woolridge Grant! Jej piękny pseudonim powstał po połączeniu dwóch nazw. Imię podkradła od hollywoodzkiej gwiazdy Lany Turner, a jej artystyczne nazwisko pożyczyła od nazwy modelu samochodu Forda Del Rey.
 
Lana Del Rey na Instagramie 2015 / fot. instagram.com/lanadelrey
 
Reklama

Polecane wideo

Styl Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-Whiteley w drodze...

1/9

Rosie Huntington-Whiteley w drodze na siłownię, 2015/ fot. FameFlynet
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!