Reklama

gwiazdy

04.04.2017

Victoria Beckham i James Corden w parodii filmu "Manekin"

Victoria Beckham i James Corden w parodii filmu "Manekin" źródło: www.instagram.com/victoriabeckham/

Tak zabawnego filmu z udziałem Victorii Beckham nie spodziewał się NIKT!

Dominika Kalinowska

Reklama

Kto z nas powiedziałby, że Victoria Beckham, która słynie z powściągliwości w zachowaniu i raczej stonowanego temperamentu odegra rolę w komedii i to u boku najzabawniejszego komika w Stanach Zjednoczonych - Jamesa Cordena?

 

O co w tym wszystkim chodzi? Niedawno prasa rozpisała się, że była Spacetka, będzie jedną z kolejnych uczestniczek Carpool Karaoke. Było to o tyle zaskakujące, że gwiazda już lata temu zapowiedziała, że nie zamierza nigdy powracać na scenę, ani więcej prezentować światu swojego talentu muzycznego i jedyną Victorią dostępną dla świata jest wyłącznie Victoria - projektantka mody i żona Davida.

 

Dlatego też doniesienia o tym, jakoby była Posh Spice miała zostać bohaterką kolejnego odcinka, w którym śpiewają zaproszone przez Cordena gwiazdy, wydawały się dość podejrzane i większość czekała na to, co kryje się za kolaboracją tej dwójki.

Okazuje się, że Beckham wystąpiła w krótkim filmie będącym parodią kultowego filmu "Manekin" wyprodukowanego pod koniec lat 80. XX w. Film ten opowiadał historię niejakiego Jonathana - mężczyzny, który zajmował się projektowaniem okien w domach wystawowych, i który pewnego dnia... zakochał się jednym ze swoich manekinów, w którym widział prawdziwą kobietę. Problem pojawiał się w momencie, w którym obok pojawiali się prawdziwi ludzie - manekin dla reszty był jedynie lalką, natomiast Johnatan widział w nim kobietę "z krwi i kości".

 

Ten motyw posłużył komikowi jako inspiracja do tego, aby wraz z Victorią odtworzyć kultowe sceny z filmu. Wszystko dlatego, że projektantka mody słynie ze swojej wstrzemięźliwości w okazywaniu emocji - tak naprawdę ciężko znaleźć jakiekolwiek zdjęcie, na którym pani Beckham kiedykolwiek by się uśmiechała. W związku z tym od lat w show-biznesie nazywana jest... właśnie manekinem.

 

Koniecznie zobaczcie to przezabawne video! Czy Vicky udowodniła, że ma do siebie spory dystans?

 

 

 

 

ZOBACZ: Oto oficjalny zwiastun "Szefowej" Netflixa - serial dla wszystkich kochających modę

 

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!