Reklama
Reklama

gwiazdy

16.02.2017

Jeremy Meeks - najprzystojnieszy więzień na świecie, gwiazdą New York Fashion Week

Jeremy Meeks - najprzystojnieszy więzień na świecie, gwiazdą New York Fashion Week źródło: www.instagram.com/jmeeksofficial/

Zaledwie kilka miesięcy po opuszczeniu więzienia, Jeremy został gwiazdą nowojorskich pokazów!

Dominika Kalinowska

Reklama

Zrobiło się o nim głośno w 2014 r., gdy Meeks zatrzymany został przez policję za nielegalne posiadanie broni. Gdy jego zdjęcie wyciekło do Internetu, natychmiast okrzyknięty został najprzystojniejszym więźniem na świecie i otrzymał nawet w tym samym czasie mnóstwo propozycji ze świata mody.

 

Okazało się, że Jeremy spodobał się nie tylko milionom kobiet na świecie, ale także licznym projektantom i stylistom, którzy zamarzyli sobie jego udział w największych pokazach mody.

Mężczyzna rok przed wyjściem na wolność podpisał kontrakt z agencją modelingową "White Cross Management", więc wszystko wskazywało, że natychmiast po opuszczeniu murów więzienia, Jeremy pojawi się na wybiegu.

 

Tak też się stało - Meeks zadebiutował na tegorocznym New York Fashion Week'u i wystąpił w pokazie Philippa Pleina. I okazuje się, że był to strzał w 10! Modelem okazał się profesjonalnym i zrobił naprawdę ogromne wrażenie wśród publiczności.

 

Co sądzicie o fenomenie najprzystojniejszego więźnia? Według Was rzeczywiście zasłużył na takie zainteresowanie i ma szansę odnieść prawdziwy sukces?

 

 

 

ZOBACZ: The Weeknd nagrał... diss na Justina Biebera! Wojna trwa!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!