Reklama

#FORINSTALOVERS

23.01.2017

To właśnie tego oczekuje Khloe Kardashian na pierwszej randce!

To właśnie tego oczekuje Khloe Kardashian na pierwszej randce! źródło: Instagram www.instagram.com/khloekardashian

Spodziewaliście się tego po niej?

Aga Szymczak

Reklama

Kiedy myślimy o tym, jakby to byłoby pójść na randkę z kimś bardzo sławnym od razu wydaje nam się, że nie sprostalibyśmy jego oczekiwaniom. Drogie restauracje, luksusowe prezenty niestety są poza zasięgiem wielu z nas. Jeżeli chcielibyście zaprosić Khloe Kardashian na randkę musielibyście... No właśnie zobaczcie czego oczekuje Khloe Kardashian na pierwszej randce! Celebrytka tą tajemnicę zdradziła na swojej aplikacji. 

 

Jeżeli chodzi o starania mężczyzny o siostrę Kim Kardashian, Khloe warunek jest jeden, to facet musi wyciągać ją z domu - mówi Kardashianka. Netflix i chill też nie jest dla mnie - dodaje Khloe. Jeżeli facet chciałby zaprosić Khloe na kawę,na pierwszym spotkaniu niestety gwiazda nie byłaby z tego powodu szczególnie zadowolona. Khloe uważa, że kawa na pierwszej randce nie jest czymś niezwykłym, a przecież to pierwsze spotkanie powinno być wyjątkowe. 

 

Khloe Kardashian uwielbia chodzić na romantyczne kolacje. I jak się pewnie domyślacie to facet musi za nią zapłacić... ale tylko na pierwszej randce! Później Khloe nie ma nic przeciwko temu żeby to ona raz na jakiś czas zapłaciła za wspólny posiłek, ale oczywiście nie przez cały czas trwania związku - dodaje. 

 

Niestety wszyscy Ci, którzy chcieliby teraz zaprosić Khloe Kardashian na randkę muszą chwilę poczekać, bo patrząc na jedno z najnowszych zdjęć gwiazdy na Instagramie widzimy, że jest bardzo zakochana!

 

 

Happy New Year!!! May you always be surrounded by the love you are deserving of! May Gods blessings continue to rain on us all!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khloé (@khloekardashian) 1 Sty, 2017 o 12:25 PST

 

 

Merry Christmas & Happy Holidays from me and mines, to you and yours.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tristan Thompson (@realtristan13) 25 Gru, 2016 o 6:24 PST

 

 

ZOBACZ TEŻ: Czy Khloe Kardashian zaczyna upodabniać się do Blake Lively?

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!